Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł komfortu nie wspólpracuje ze mną:/


Amigo33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, jeśli mogę:)

Mam moduł 8E0 959 433 T, i mam problem, nie przyjmuje  mi części kodów, w tym, zamykania i otwierania szyb z pilota,  poza tym chciałem zmienić kodowanie oświetlenia, o nie mogłem włączyć halogenów bez świateł....zmieniłem kodowanie na końcówkę 4 i teraz świeci cały czas(tak powinno przy 2!!)....ten moduł straszy, czy to norma? Samochód z USA!

Poza tym włączyłem blokowanie zamków przy 15 km/h i ok, działa, ale po wyjęciu kluczyka ze stacyjki powinny się odblokować, a tu echo...

Czy, ewentualnie można go jakoś zamienić na inny? 8E0 959 433 BB jest w młodszych i ma to samo..?

W pełni funkcjonalny w moim autku, oczywiście!!

Edytowane przez Amigo33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla modułu 8E0 959 433 T jest tylko jeden zamiennik o oznaczeniu Q ,lecz z gorszą funkcjonalnością.Jeśli zmienisz na taki o którym piszesz czyli   8E0 959 433 BB to wtedy nie dopiszesz kluczyków do centralki .Jest to moduł z tzw 2-ej generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2018 o 11:45, salamon napisał:

Dla modułu 8E0 959 433 T jest tylko jeden zamiennik o oznaczeniu Q ,lecz z gorszą funkcjonalnością.Jeśli zmienisz na taki o którym piszesz czyli   8E0 959 433 BB to wtedy nie dopiszesz kluczyków do centralki .Jest to moduł z tzw 2-ej generacji.

A kwestia nie przyjmowania kodów? Głównie światła mnie drażnią, moduł, czy może też być  włącznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...