Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temperatura - problem


Kuras1125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem jak opisać problem ponieważ z grzebaniem przy samochodzie u mnie słabo nigdy sie tym nie zajmowałem co czyszczenie wymiana kół i podstawowych rzeczy. 
Problem opiszę jak to się dzieje krok po kroku.

- po odpaleniu samochodu wskaźnik temperatury wskazuje na start błędne odczyty to ponad 60 /100 / 120 stopni, różnie
- wyświetlacz nigdy nie pokazywał 90 stopni tak jak powinien
- po przejechaniu jakiejkolwiek odległości włącza się sygnalizacja dźwiękowa i komunikat o za wysokiej temperaturze
  ( samochód był podłączony pod komputer i w momętach wahań odczytów na komputerze pokazywało stabilny odczyt 90 stopni,
    dodatkowo wymieniłem wszystkie czujniki temperatury i termostat bo nie wiem kiedy naprawdę może być usterka )

- następną rzeczą w momencie sygnalizacji dźwiękowej i komunikatu na wyświetlaczu - klima przestaje chłodzić słychać wyraźnie że coś się przełącza i przestaje chłodzić

- dodatkowym następstwem jest zwiększone spalanie.

Ciężko wychwycić ten moment kiedy klima przestaje chłodzić itd. jest to losowe nie ma żadnych oznak przed. Stan niedziałania klimy zwiekszonego spalania i sygnnalizacji dzwiekowej i z wyswietlacza utrzymuje się też losowo 5 km 15 km i pozniej wszystko wraca do normy klima zaczyna dzialac temperatura na wyswietlaczu spada ale przekracza 100 stopni.
Nie mam już siły u mnie w mieście nie ma elektryka który by to ogarnął. 3 warsztaty i bez rezultatów.

 

Proszę o pomoc,

Dziękuje.

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro vag pokazuje stabilnie 90 to za pewne masz zegary jaeger i są "trafione".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...