Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 Avant (Pierwszy projekt)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w 2016 roku kupiłem mój pierwszy samochód, moje wymarzone Audi A4 B5 Avant. Niestety od razu po zakupie nie miałem funduszy, aby go modzic wiec po zakupie prezentował on się tak: 

D856C3B8-9545-4EBD-8B19-1363BA3FDC44.jpeg

2D533690-0FF6-4F34-A433-F58AE7923024.jpeg

52846944-EDD5-4D4F-909B-779FDB812488.jpeg

E4E932AC-599A-47B8-8CC7-4F1DAE16E87A.jpeg

 

 

Po roku uzbierałem na gwint oraz felgi. Gwint od MTS Technik. Felgi 18" RH Zw4 9j i 10j 5x112 Porsche 2tlg 3tlg skręcane. 

 

 

5D08A62F-5462-43E2-BB69-F5BA60B9DE5D.jpeg

2BDF01FF-7684-4925-BD84-5CC212360916.png

 

Do felgi doszedł dystans 1,5cm. Po złożeniu samochód prezentuje się tak: 

A661C9C9-6219-408D-8FEE-1E7C23A891FD.jpeg

68717186-A282-40C3-AD2A-2C9AEC33EDCA.jpeg

Teraz w planach mam pomalowanie zderzaków, bo maja niestety kilka defektów oraz przyciemnienie szyb. 

 

 

*Auto przedstawione, ale user się nie przywitał do tej pory w odpowiednim dziale. ->Nowicjusz

Opublikowano

Masz gwint to nim pokręć, japa straszna:kox:
To 17 czy 18?

Opublikowano
  • Autor

Mam gwint ? na razie japa bo jeszcze oprócz mnie 3 inne osoby jeżdżą często na pokładzie ale to się skręci już niedługo, a felga 18 

Opublikowano

Fajne szerokości na tych RH ale odboje na tłoczysko i  niżej ;)

Opublikowano

Napisz jeszcze jakie opony oraz et, bo może niżej nie posadzisz ;) Ja bym z tyłu jeszcze dołożył dystansu i pomyślał nad odbojami, później progi s4 i pakiet startowy zaliczony :D

później pójdzie z górki hehe

Opublikowano
  • Autor

Opony 215/35/18, ET 50. Odboje mam już założone wiec jest przygotowany do posadzenia go niżej. Nad szerszym dystansem z tylu tez się zastanawiałem, myśle że od następnego tygodnia już będzie siedział niżej :D

Opublikowano

Czyli spokojnie na tył 18mm bym wrzucił jak nie 20 przy tej oponie :kox: Wtedy nadkole powinno wchodzić pomiędzy rant a oponę ;)

Edytowane przez szafa

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.04.2018 o 12:07, szafa napisał:

Czyli spokojnie na tył 18mm bym wrzucił jak nie 20 przy tej oponie :kox: Wtedy nadkole powinno wchodzić pomiędzy rant a oponę ;)

Dzięki za radę na pewno będę coś kombinował żeby to lepiej wyglądało ???

Opublikowano

No młody działaj żeby wstydu nie było. Więcej gratów leży u mnie ;) air koła do wzięcia. Zdjęcia nie oddaja efektu całego jest godnie ;) wspólna sesja się przyda co wyciągne te moje wynalazki ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.04.2018 o 00:59, serek92 napisał:

No młody działaj żeby wstydu nie było. Więcej gratów leży u mnie ;) air koła do wzięcia. Zdjęcia nie oddaja efektu całego jest godnie ;) wspólna sesja się przyda co wyciągne te moje wynalazki ;)

Dzięki! No wspólna sesja by się przydała :D tylko duży przeskok wiekowy między moim a Twoim ? air i koła jak będzie flota na to :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.