Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompka centralnego zamka dwa różne oznaczenia ta sama pompka


dekar1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam musze kupić pomknę centralnego zamka i natknąłem się na problem a mianowicie znalazłem identyczne pompki wszystko się zgadza wejścia budowa z tym że jedna z oznaczeniem 8d0862257b i taką mam ja a druga z oznaczeniem 8d0862257e i tu jest różnica tylko i wyłącznie ostatniej literki czyli zamiast B jest E, czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć różnice tych pompek bo w cenie jedna od drugiej jest droższa o 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"b" nie ma alarmu "e" ma. 

Tak na dobrą sprawę pompka "e" podejdzie. Wystarczy spisać kodowanie twojej starej "b" i zakodować identycznie nową "e" (bądź przynajmniej wykodować alarm)

Możesz też szukać pompki która na końcu nie ma żadnej literki.

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a jeżeli nie będę kodował inaczej pompki "e" mimo tego ze nie mam alarmu to coś zmieni?? chyba po prostu alarm mi nie zadziała dobrze rozumuje??a jeżeli musze przekodować pompkę "e" to czy muszę mieć jakieś fakultety na to albo podjeżdżać do mechanika czy sam to zrobię jakoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy otwieraniu drzwi z kluczyka alarm się aktywuje (same kierunki będą migać). 

Do kodowania starczy vag, kabel kkl

Nic skomplikowanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zczytać kod ze starej pompki ale VAG z nim się wcale nie łączy. Na nowej pompce szyby działają auto sie zamyka ale nie otwiera. Po odpięciu aku auto raz się zamknie a potem znowu nic. Wiecie co może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki numer ma stara pompka a jaki nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz zaadaptowany pilot do niej?

Stara nie obslugowała Ci alarmu i pilotów, nowa już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilotów brak. Po odpięciu aku wszystko działa od środka przyciskiem auto sie otwiera zamyka dopóki nie włoży sie kluczyka w zamek otworzy sie raz i potem zamykają sie Kluczkiem tylko drzwi kierowcy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden caly czas blad syreny alarmu kasuje to i potem jest dobrze. Do momentu otwarcia i zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup pilota, antenę (lub dorób), zaadaptuj i będzie ok

U mnie na tej samej pompce to samo,  jak kluczem otwieram to jedynie drzwi kierowcy się otwierają a z pilota wsio bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...