Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mapa silnika sie posypała

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem posiadaczem Audi A4 B8 3.0TDI Quattro S-line.

W 2008 roku auto wyszło z fabryki i dostało chipa na rowne 300km oraz 630nm.

Wszystko potwierdzone wykresami itp itd.

Niedawno pojechałem na hamownie sprawdzić jak się trzyma , okazało się że auto jest SERIA ......................

Czy możliwe jest , ze mapa silnika sama sie posypała // czy na serwisie mogli ją wyłączyć ?? // auto miało wymianiana skrzynie biegów , czy mozliwe jest ze cos poprzestawiali ??

Da rade w jakiś sposób sprawdzic co sie stało oraz ewentualnie wrócić do tych 300km ? Czy tylko wgranie na nowo - 1600zł.. ?

\

Proszę o konkretne odpowiedzi. Dziękuję :)

Opublikowano

mapa nie mogła se tak SAMA wysypac

Przy wymianie skrzyni mozliwe ze wrocilo auto do ustawien fabrycznych przy ON LINE

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, wrclaguna napisał:

mapa nie mogła se tak SAMA wysypac

Przy wymianie skrzyni mozliwe ze wrocilo auto do ustawien fabrycznych przy ON LINE

A czy mozna do tego wrocic ?? Mam na mysli do wersji 300km ??

Opublikowano

Powrót to tylko wyłącznie napisanie nowego softu na bazie tego co masz. Co do ceny to trochę taniej się stroi niż 1600zl. Resztę info na pw. Pozdrawiam WWE-TUNING

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem , a mozna w jakis sposob sprawdzic tak jakby historie sterownika ?? Czy cos bylo wgrywane/usuwane ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, wrclaguna napisał:

jak był sterownik fleszowany to tak


VCDSem nawet sprawdzisz bez problemu

A do tego trzeba wyciagac sterownik z auta ?? Tak mi powiedziano  na hamowni

Opublikowano

Jak się ma odpowiedni sprzęt to programowanie bez wyciągania się robi ecu. Co do podejrzenia czy było fleszowane to tak jak Wrclaguna pisał do podejrzenia przez vcds

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, adrian998998 napisał:

Jak się ma odpowiedni sprzęt to programowanie bez wyciągania się robi ecu. Co do podejrzenia czy było fleszowane to tak jak Wrclaguna pisał do podejrzenia przez vcds

Przepraszam za glupie pytanie , vcds czyli przez podpiecie pod komputer ??

Opublikowano

Vcds to jest interfejs diagnostyczny. 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, adrian998998 napisał:

Vcds to jest interfejs diagnostyczny. 

Znalazlem u siebie w miescie chiptuning za 800 zł , warto ?

Opublikowano
50 minut temu, RafalB5 napisał:

Znalazlem u siebie w miescie chiptuning za 800 zł , warto ?

Warto robić u polecanego tunera, a nie tam gdzie najtaniej.

Opublikowano
  • Autor

Panowie , a jest mozliwe ze na serwisie w Audi wrocili do ustawien fabrycznych przy pracach przy silniku ?? 

Lub - auto miało wymieniana skrzynie biegów , czy jest mozliwe za tam wrocili do ustawien fabrycznyhc ??

Opublikowano

W serwisie zrobili aktualizacje bo pewnie była nowa i dlatego powrót do serii zrobił się. Przy zgłaszaniu auta do naprawy trzeba powiedzieć ze jest program inaczej zrobią aktualizacje do obecniej jeśli będzie.

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, adrian998998 napisał:

W serwisie zrobili aktualizacje bo pewnie była nowa i dlatego powrót do serii zrobił się. Przy zgłaszaniu auta do naprawy trzeba powiedzieć ze jest program inaczej zrobią aktualizacje do obecniej jeśli będzie.

Rozumiem ,a czy teraz moge jakos sie domagac od serwisu chociaz zwrotow kosztu chipu ? Albo zeby wgrali to co bylo ?

Opublikowano

Jeśli w zleceniu podałeś przy przyjęciu auta żeby nie ruszać oprogramowania to tak a jeśli nie to zapomnij ?

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, adrian998998 napisał:

Jeśli w zleceniu podałeś przy przyjęciu auta żeby nie ruszać oprogramowania to tak a jeśli nie to zapomnij ?

Rozumiem ... czyli d*pa blada ;c Duza roznica bedzie miedzy 240 a 300 km ?

Opublikowano

Znaczna 60ps i ponad 100nm jest Odczuwalne?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.