Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Brak paliwa - po dolaniu nie odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

Od ponad dwóch lat jezdze moja nunia (95r ADP) i naprawde sprawowała sie super do dzis.Troche z własnej winy zwlekajac z zatankowaniem benzyny(instalacja lpg Sekwencja), dzisiaj ewidentnie zabrakło benzyny zanim autko zdazyło sie przełączyc na LPG.Po dolaniu ok 2 litrów(tyle akurat miałem) autko juz wogóle nie odpala.Kreci ale wogóle nie zaskakuje.czyzby zassało jakis syf z baku?pomozcie bo naprawde nie mam pojecia od czego zaczac poszukiwania usterki.Pozdrawiam

Opublikowano

dolej wiecej paliwa :cool1:

Opublikowano

Witam

No i można powiedzieć że masz kłopot na własne życzenie.

Być może Twój problem jest znacznie poważniejszy i dotyczy samej pompy (która jak wiadomo nie ma

chłodzenia innego jak paliwo w którym jest zanurzona.Jeżeli pozbawiamy ją tego chłodzenia ulega przegrzaniu.Nie będę już wspominał o tym że łożyska także pracują na sucho,a przynajmniej jedno.),a nie tylko braku paliwa.

W najlepszym przypadku masz zapowietrzony układ paliwowy.Następnie jak sam piszesz może być dodatkowo zasyfiony.

Ale ja bym jednak zaczął od tego czy pompa chodzi po uruchomieniu rozrusznika.

Sprawna pompa nie powinna mieć najmniejszego problemu z odpowietrzeniem układu.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witam

No i po problemie.Po dolaniu jeszcze kolejnych 5 litrów benzynki ,porzadnym naładowaniu aku, autko odapilo az miło :>

I tym razem obyło sie bez kosztów (no moze poza biletem mpk dzis do pracy i z powrotem:) :tongue4:Dzieki koledzy za rady.Temat mozna zamykac :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jak tak dalej bedziesz robił, to zatrze Ci sie pompa kolego. wiem to z autopsji...

Opublikowano

dolej wiecej, sprobuj wtedy,

jesli nie pomoze, sprobuj na popych, kiedys koledze tak odpalil wlasnie po takim czyms :gwizdanie:

Opublikowano

Oj ludzie,ludzie :no:

Mam wrażenie,że niektórzy to by chcieli szkłem d... podetrzeć i najlepiej żeby mając lpg to benzyny wogóle nie trza było używać.Nie rób tak bo za chwilę będzie temat"nie odpala.czy to pompa?"

Lej mu nawet po te 5 literków jak chcesz ale z początku rezerwy a nie do pustego :no::shocked:

Dobrze,że tylko się na strachu skończyło. :wink4:

Opublikowano

Adas odpalanie na popych nie jest dobrą radą :naughty:

Opublikowano

w tym przypadku cale szczescie powiedzenie ze oszczedny placi dwa razy nie sprawdzilo sie :good:

Opublikowano

Witam

No i po problemie.Po dolaniu jeszcze kolejnych 5 litrów benzynki ,porzadnym naładowaniu aku, autko odapilo az miło :>

I tym razem obyło sie bez kosztów (no moze poza biletem mpk dzis do pracy i z powrotem:) :tongue4:Dzieki koledzy za rady.Temat mozna zamykac :)

Wcale nie obylo sie bez kosztow.... zalej teraz pol baku! Chyba duzo nie stracisz jak 80 PLN "zamrozisz" w benzynie?

Opublikowano

Adas odpalanie na popych nie jest dobrą radą :naughty:

troche zejde z tematu, zeby spytac o to :decayed:

jakis wplyw na auto ma odpalenie na popych ? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.