Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Brak paliwa - po dolaniu nie odpala


tieesto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

Od ponad dwóch lat jezdze moja nunia (95r ADP) i naprawde sprawowała sie super do dzis.Troche z własnej winy zwlekajac z zatankowaniem benzyny(instalacja lpg Sekwencja), dzisiaj ewidentnie zabrakło benzyny zanim autko zdazyło sie przełączyc na LPG.Po dolaniu ok 2 litrów(tyle akurat miałem) autko juz wogóle nie odpala.Kreci ale wogóle nie zaskakuje.czyzby zassało jakis syf z baku?pomozcie bo naprawde nie mam pojecia od czego zaczac poszukiwania usterki.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i można powiedzieć że masz kłopot na własne życzenie.

Być może Twój problem jest znacznie poważniejszy i dotyczy samej pompy (która jak wiadomo nie ma

chłodzenia innego jak paliwo w którym jest zanurzona.Jeżeli pozbawiamy ją tego chłodzenia ulega przegrzaniu.Nie będę już wspominał o tym że łożyska także pracują na sucho,a przynajmniej jedno.),a nie tylko braku paliwa.

W najlepszym przypadku masz zapowietrzony układ paliwowy.Następnie jak sam piszesz może być dodatkowo zasyfiony.

Ale ja bym jednak zaczął od tego czy pompa chodzi po uruchomieniu rozrusznika.

Sprawna pompa nie powinna mieć najmniejszego problemu z odpowietrzeniem układu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i po problemie.Po dolaniu jeszcze kolejnych 5 litrów benzynki ,porzadnym naładowaniu aku, autko odapilo az miło :>

I tym razem obyło sie bez kosztów (no moze poza biletem mpk dzis do pracy i z powrotem:) :tongue4:Dzieki koledzy za rady.Temat mozna zamykac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolej wiecej, sprobuj wtedy,

jesli nie pomoze, sprobuj na popych, kiedys koledze tak odpalil wlasnie po takim czyms :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie,ludzie :no:

Mam wrażenie,że niektórzy to by chcieli szkłem d... podetrzeć i najlepiej żeby mając lpg to benzyny wogóle nie trza było używać.Nie rób tak bo za chwilę będzie temat"nie odpala.czy to pompa?"

Lej mu nawet po te 5 literków jak chcesz ale z początku rezerwy a nie do pustego :no::shocked:

Dobrze,że tylko się na strachu skończyło. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i po problemie.Po dolaniu jeszcze kolejnych 5 litrów benzynki ,porzadnym naładowaniu aku, autko odapilo az miło :>

I tym razem obyło sie bez kosztów (no moze poza biletem mpk dzis do pracy i z powrotem:) :tongue4:Dzieki koledzy za rady.Temat mozna zamykac :)

Wcale nie obylo sie bez kosztow.... zalej teraz pol baku! Chyba duzo nie stracisz jak 80 PLN "zamrozisz" w benzynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas odpalanie na popych nie jest dobrą radą :naughty:

troche zejde z tematu, zeby spytac o to :decayed:

jakis wplyw na auto ma odpalenie na popych ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...