Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Foto zabawa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

04Kozak.jpg

_________________________________________________

teraz Audi A4 Avant koloru srebrnego w ruchu, zdjęcie musi być artystyczne

Opublikowano

dajesz

Opublikowano

Sorki, że nie srebrny ale musicie to zobaczyć :kox:

rs4rollingback.jpg[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 14:53_________________________________________________Aby nie było...

slr6v9.jpg

Opublikowano

:decayed: to jest coś a-la fota w ruchu, ale niech będzie, dajesz

_________________________________________________

no to Reniu nas olał - zostaje to samo tylko tym razem fotka ma być bardziej w ruchu :wink4:

Opublikowano

Nic Reniu nie olał :decayed:

719z.jpg

Poproszę foto do góry nogami

Opublikowano
kopia_05_07_07_3_.jpg[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 15:26_________________________________________________swoje foto na tle swojej furki :naughty:
Opublikowano

znowu się zaczyna... mam takich kilka ale... a twarz może byc zamazana??? :przebiegly:

Opublikowano

może, a swoją drogą to co się dzieje z twoją twarzą :mysli:

Opublikowano

spływa :decayed:

Opublikowano

znowu się zaczyna... mam takich kilka ale... a twarz może byc zamazana??? :przebiegly:

koniecznie :gwizdanie:

bo nam ekrany pękną :decayed:

Opublikowano

no na co czekacie :blink: przeciez nie wrzuce swojego zdjęcia :polew:

Opublikowano

proponuje zakazac żądania zdjęć prywatnych przeczytałem watek i wlasnie przez takie rzadania sie wiesza :wink4:

Opublikowano

no niby tak ale to ma nas nauczyc odwagi pokazania sie swiatu :decayed:

Opublikowano

sława jest na wyciągnięcie ręki a tu nikt nie chce... nie ładnie :bicz3: :bicz:

Opublikowano

Skoro nikt własnej facjaty nie zapoda to ja sprawię że ten gościu będzie sławny :kox:

2i07ihz.jpg

Prosze o foto obciachowych felg

Opublikowano

tez widzialem ta e36 na allegro :polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 20:04_________________________________________________http://kocureq.com/wp-content/uploads/2008/08/felgi-w-ksztalce-misia.jpg

zaraz cos wymysle tylko ide cos zjesc :evil:[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 20:06_________________________________________________dobra to ja chce zdjecie przerobionego auta kombi na cabrio o ile takie istnieje :kox:

ps takie mam marzenia wlasniego autka :polew:

Opublikowano

tez widzialem ta e36 na allegro :polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 20:04_________________________________________________http://kocureq.com/wp-content/uploads/2008/08/felgi-w-ksztalce-misia.jpg

zaraz cos wymysle tylko ide cos zjesc :evil:[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 20:06_________________________________________________dobra to ja chce zdjecie przerobionego auta kombi na cabrio o ile takie istnieje :kox:

ps takie mam marzenia wlasniego autka :polew:

Kurde

Kiedyś widziałem takiego Fiata 125p Kombi z obcietym dachem. Niestety to było na life, także fotki NIET ;(

Opublikowano

google :szukaj: mi się kiedyś trafiło ale dziś nie mam czasu szukać najwyżej jutro coś wynajdę[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 20:22_________________________________________________eee ale to wy macie szukac a nie ja :evil: :evil:

:kox:

Opublikowano

Espace traktujemy jako kombi?

Espace-Cabrio-1.jpg

Opublikowano

uznaje :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.