Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Na czym polegały akcje serwisowe ?


storm37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy orientuje sie ktos na czym polegaly akcje serwisowe o numerze:

46E2

3401

51B7

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dziekuje, a mozesz napisac skad czerpiesz ta wiedze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna tajemnica, jest kilka stron/forum zagranicznych (mam na myśli przede wszystkim Niemcy), kto zechce to znajdzie. Można się bardzo wiele rzeczy dowiedzieć/zapytać , zwłaszcza, że auta marki audi nie są tam żadnym luksusem i występują w milionach egzemplarzy, a wbrew niektórym poglądom nie każdy Niemiec jest ciemny i wszystko robi w serwisie, nie brakuje naprawdę doświadczonych miłośników samochodów. Bardzo często tam szukam potrzebnych informacji gdyż niestety u nas (mam na myśli cały kraj, nie tylko to forum, często wypowiadają się znawcy, których jedynym doświadczeniem przed audi był stunigowany kaszlak lub calibra trzymająca się kupy tylko dzięki spojlerom, a wiedza wynika często z niepodważalnych prawd najprawdziwszych przekazywanych przez mechaników myślących tokiem: "tak się robiło w polonezie, taki olej lał mój tata do żuka i było git itp., więc czemu ma nie zadziałać w audi...". VAG również upublicznia część dokumentacji technicznej (to nie śmieszny Kulczyk). Koniec OT, po prostu szukajcie a znajdziecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46E2 - hamulec ręczny (chyba zamarzały linki?)

w 2004 roku w sierpniu też zostałem zaproszony właśnie na tą akcję serwisową... jeszcze w Koeln to robiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat :wink:

Co prawda nie ma tu nic o B8, ale nie będę zakładał nowego tematu, co by nie zaśmiecać......

Pytanie brzmi: jak sprawdzic, jakie akcje serwisowe są przewidziane do mojego auta? No i jak to zrobić, żeby serwis się nie wypiął, że takowa akcja mnie nie obejmuje? Auto ma 4 lata, tak więc myślę, że jednak powinny być jakieś akcje, które obejmują moją "padlinę" :kox:

Najbardziej interesuje mnie ta o wymianie mechanizmu napędu pompy olejowej - o ile jest takowa przewidziana przez producenta. Inne też są mile widziane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...