Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] 01331 - Door Control Module: Driver Side (J386)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przestal dzialac modul sterowania drzwi kierowcy. VAG pokazuje bład 01331 - Door Control Module: Driver Side (J386), 49-00 - No Communications.

Nie dziala nic tzn. zamek centralny (drzwi kerowcy trzeba zamykac i otwierac z kluczyka), regulacja lusterek, podnoszenie i opuszczanie szyb. Czy ktos mial podobny przypadek? Gdzie ten modul znajduje sie fizycznie i czy mozna go naprawic?

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 12-03-2007, 13:39 ]

kolega chyba pomylil dzialy i zamiast w Newbie to pisze tu swoj 1 post

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 12-03-2007, 14:10 ]

odblokowałem

Opublikowano

moduł ten znajduje się w drzwiach, jest zintegrowany razem z podnoszeniem szyb.

No communication może oznaczać, że jest coś rozłączone, przerwane.... (?)

Opublikowano

Kolego a może Ci się odłączyła ta kostka ta co idzie do drzwi od słupka. Zobacz czy świeci Ci sie to światełko co jest w drzwiach jak nie po poruszaj tą gumą i jak ty będziesz ruszał to niech ktoś patrzy czy to nic nie daje :smile:

Opublikowano
  • Autor

zasilanie w dzwiach jest bo miga dioda od immobilizera i swiatlo w dzwiach tez swieci..

  • 1 rok później...
Opublikowano

I jak sprawa sie rozwiazala? U mnie stalo sie dokladnie tak samo. Cos mi sie wydaje, ze padl modul. Prad w drzwiach jest (swieci swiatlo i dioda).

Bede wdzieczny za info.

Opublikowano

A umnie czasem nie działaja kluczyki z pilota :gwizdanie: i na vagu też wyszło że problem z modułem.

Po skasowaniu było OK i na drugi dzień znów padło :evil:

Programowanie kluczyka w stacyjce pomaga na dzień może dwa :gwizdanie:

Przyczyna :mysli:

Opublikowano

No communication może oznaczać, że jest coś rozłączone, przerwane.... (?)

To może być przyczyną, niedawno gdzieś na forum czytałem post kolegi który pisał o problemach ze stykami w drzwiach od kierowcy i nie tylko chodziło o modul controlny ale np. też głośniki przerywały itp.

Jak znajdę ten post to wrzucę linka

Opublikowano

No communication może oznaczać, że jest coś rozłączone, przerwane.... (?)

To może być przyczyną, niedawno gdzieś na forum czytałem post kolegi który pisał o problemach ze stykami w drzwiach od kierowcy i nie tylko chodziło o modul controlny ale np. też głośniki przerywały itp.

Jak znajdę ten post to wrzucę linka

też o tym słyszałem :) sprawdz czy wystarczy popsikac :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.