Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba odczytu logow 1.9 tdi 110

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pomozecie odczytac logi. ? Silnik 1.9 tdi 110km . Przy ok. 3000tys/obr traci moc nie zawsze sporadycznie .

Dynamiczny:
Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_Mf3nQ.html
Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_2Jp4Dtg.html
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_Pe98qhx.html
Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_8ji94bi.html
Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_v46RO.html

Statyczny:

Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_8S4Y7.html

Edytowane przez bigpawel
ps

Opublikowano

Turbina do czyszczenia, przycinają się kierownice spalin. Po tej utracie mocy da się normalnie jechać czy trzeba wyłączyć silnik i po włączeniu wraca moc? Bo wygląda to na przejście w tryb awaryjny. Zrób log011 na 4 i 5 biegu  2000-4200 rpm - żeby odcięło - dla pewności czy to to. Bo w logu 011, który wstawiłeś, nie ma dużego przeładowania.

Edytowane przez bigu888

Opublikowano
  • Autor

Da sie normalnie jechac tylko tak jak sdi. Po wyl i włączeniu wraca moc. 

Opublikowano

Czyli 99% to co napisałem wcześniej. Ale dla pewności zrób te logi co napisałem.

Opublikowano

Jeżeli to silnik AFN to zmień gruszkę turbiny na z AWX-A ona ma twardszą sprężynę i geometria się nie przycina,czyszczenie pomoże na krótko,sprawdz podciśnienia i kompa w środku czy wężyk nie pęknięty.

http://allegro.pl/zawor-gruszka-turbo-1-9tdi-afn-avg-ask-asv-ahf-awx-i7057331147.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24ANDE3OTAwNDUAMjI4NTg4AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=16eec79a-2dcb-4f94-bee8-20685f5a935e

Opublikowano
W dniu 2.06.2018 o 16:29, Leopold27 napisał:

Poliftowy AFN nie ma tego wężyka, zależy który rocznik b5 ma kolega. W 011 który pokazałeś praktycznie nie ma przeładowania, u mnie gdy turbina była do czyszczenia to ładował 1,5 bara. Klucz 13/14, zaprzyj go o część zimną turbiny i rozruszaj geometrię sztangą. Wężyki podciśnieniowe bym wymienił dla spokoju na silikonowe, żeby wyeliminować ich kwestię raz na zawsze. Dopiero wtedy zastanowiłbym się nad problemem jeśli nadal będzie wpadał notlauf.

Edytowane przez Undisclosed

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.