Skocz do zawartości
IGNOROWANY

obniżenie A4


piter323

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :) Chciałem zapytać o obniżenie a4 jak wygląda ta sprawa , jakie sprężyny dokładnie zakupić , felgi planuje 18'' 225/45/18 ale nie mam pojęcia z jakim ET. Aktualnie stoi na seryjnych 15'' 195/65/15. Obecnie nie wygląda to zbyt dobrze :( Audi bardzo wysoko stoi takie kupiłem. Duża jest odległość miedzy błotnikiem a oponą(załączam zdjęcia do podglądu). Wszystkie a-czwórki jakie spotykam nie stoją tak wysoko jak moja. Nie wiem czy to jest seryjne czy ktoś kombinował przy tym. Sprawdziłem nalepkę w bagażniku i odczytałem , że to jest 1BA. Dowiedziałem się , że to jest najzwyklejsze zawieszenie w a4 b5 , ale przeszkód chyba nie mam aby obniżyć i zarzucić osiemnastki :D? Silnik to 1.9 TDI 110KM AFN. Rocznik to 1999, poliftowy. Proszę o odpowiedź osób , które miały z tym do czynienia lub coś wiedzą więcej ode mnie na ten temat. Pozdrawiam ;)

IMG_2309.JPG

IMG_2310.JPG

IMG_2311.JPG

IMG_2312.JPG

IMG_2313.JPG

IMG_2314.JPG

IMG_2315.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a jaki masz budżet ?

Możesz kupić komplet sprężyn obniżających np -40mm ale do tego to ja bym zmienił amortyzatory przynajmniej na 1be

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

23 minuty temu, dawid221 napisał:

kolego a jaki masz budżet ?

Możesz kupić komplet sprężyn obniżających np -40mm ale do tego to ja bym zmienił amortyzatory przynajmniej na 1be

Ok. 4000 zł kilka miechow temu wpadły nowe amorki jakie to konkretnie niewiem , bo mechanik to załatwiał. Najwyżej poszukam pudełka może jeszcze mam. A jak zarzucę sprężyny -30 to bd dobrze czy nadal za wysoko do felg 18 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze powiedz mi czy ja mam serie czy ktoś kombinował i podniósł go , bo naprawdę to wyglada słabo. Mechanik tez zwrócił na to uwagę , ze coś za wysoko stoi stwierdził , ze mogę mieć sprężyny od avanta , ale ja nie wiem czy to prawda 

Edytowane przez piter323
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...