Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klima nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

0Witam 

Panowie mam problem ze sterowaniem klimatyzacji. Na początku lata działa bez zarzutów, później zaczęła się bujać tzn. Raz chodziła 2h innym razem 5 min i wyłączala, po ponownym uruchomieniu silnika działała znowu przez jakiś czas aż w końcu padła. Bylem u elektronika stwierdził że wymienił jakis czujnik przy chłodnicy ale klima nie działała poprawnie mianowicie załączał się kompresor na zmianę z wentylatorem klimy(dodam że wentylator załączał się na drugi bieg) po kilku razach przemiennego załączania klima przestawała chłodzić. Doszedłem do tego ze oprócz wymiany czunika ten "fachowiec" zlutowal mi 2 kable za czujnikiem znajdujacym się pod szyba (pod filtrem kabinowym) kiedy je rozerwalem klima nie działa wciskanie Śnieżki nie załącza nic.

Opublikowano

Kiedy ostatnio klima była nabijana?U żony w BEX działała,jak u ciebie na początku,u mnie już w ogóle.Za mało czynnika chłodzącego było.U żony 130 mg i działała jak mówisz,a u mnie 105 i już lipa.Po sprawdzeniu szczelności i nabiciu jest git.Podjedź na klimatyzację i sprawdź to,jesli dawno już nie miałeś serwisu klimy.?

Opublikowano
  • Autor

serwis klimy miałem 2 tyg. temu także jestem pewny ze jest to usterka elektroniczna także czekam na pomoc. Póki co nikt nie był w stanie podołać zadaniu. 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ciężki temat jak nie masz miernika w łapie i auta przed sobą. skoro jesteś pewien że instalacja jest szczelna to poszukaj schemat elektryczny instalacji.  Miernik w dłoń i sprawdź przewody, bezpieczniki ( wszystko obejrzyj pod kątem korozji)  przekaźnik. Choć ja bym zastanowił się czy warsztat w którym robiłeś serwis klimatyzacji jest wiarygodny.

Opublikowano
W dniu 11.06.2018 o 20:47, Kevin45 napisał:

0Witam 

Panowie mam problem ze sterowaniem klimatyzacji. Na początku lata działa bez zarzutów, później zaczęła się bujać tzn. Raz chodziła 2h innym razem 5 min i wyłączala, po ponownym uruchomieniu silnika działała znowu przez jakiś czas aż w końcu padła. Bylem u elektronika stwierdził że wymienił jakis czujnik przy chłodnicy ale klima nie działała poprawnie mianowicie załączał się kompresor na zmianę z wentylatorem klimy(dodam że wentylator załączał się na drugi bieg) po kilku razach przemiennego załączania klima przestawała chłodzić. Doszedłem do tego ze oprócz wymiany czunika ten "fachowiec" zlutowal mi 2 kable za czujnikiem znajdujacym się pod szyba (pod filtrem kabinowym) kiedy je rozerwalem klima nie działa wciskanie Śnieżki nie załącza nic.

Możesz podać błędy z climatronika? ew z vcds? 

Kable polutował z czujnika G89? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.