Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem POMOCY


kamdaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie mam taki problem zaślepiłem wczoraj EGR wyskoczył mi taki błąd (Przepływomierz masowy powietrza MAF lub VAF (G70) ) kasuje go ale nadal powraca nie wiem co robic. Samochud to audi a4 1,9 tdi 90km AHU. Rano jak silnik zimny jest moc  i nie ma problemu dopiero puzniej zaczynaja sie kłopoty brak mocy. Samochud odpala bez problemu czy zimny czy ciepły. Może da sie jakoś wyłączyc Vagiem EGR żeby nie było problemów. Zrobiłem to po to żeby samochud oddychał czystym powietrzem ale jak będzie trzeba to wruce tak jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tematy sa po to, zeby w nich pisac o czym bedzie post,

2. Kup sobie slownik ortograficzny,

3. Wolisz,zeby Twoje auto oddychalo czystym powietrzem, a ty za to trujesz siebie i innych? probowales sie dowiedziec jak i kiedy dziala i po co jest egr? Wiesz, ze zawracane przez egr spaliny pomagaja chlodzic silnik?

4. Zaslepienie egr nie ma wplywu na przeplywke

5. Owszem, przeprogramowujesz mape od egr i egr nie dziala, najlepiej w polaczeniu z zaslepieniem egr.

6. Kup sobie slownik ortograficzny,

7. Kup sobie 200 slownikow ortograficznych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka, egr nie ma za zadanie chłodzic silnik tylko Temperature spalin, co ma bezposredni wpływ na nizsza emisje NOx, bowiem czym wieksza temp. saplin tym wieksza emisja tlenku azotu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, z tym, ze odbywa sie to wlasnie przez "zasmiecenie" mieszanki. A efekt jest taki, ze blok silnika i glowica mniej ciepla przez siebie musza oddac. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki moja wina nie potrzebnie to robiłem w taki sposób sobie coś uszkodzilem i nie wiem jak to teraz naprawić. Przychodzę do was o pomoc. Wykrecilem te zaślepki i dalej jest to samo co pospałem niech mi ktoś pomoże. Samochud nie ma mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię tylko muszę poczekać aż Braciak przyjedzie nadal jest to samo. Nie no nic więcej nie robiłem po za tym że zasilepilem EGR. Po zasilepieniu jego czułem różnicę w mocy bylo dobrze przez 1 dzen i się zjebalo.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...