Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzęsienie przy hamowaniu


mrowa95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Ostatnio wymieniałem tarcze ,klocki i lewy zacisk z tyłu w serwisie oraz amortyzatory własnoręcznie. Już przed wymianą miałem problem taki że podczas hamowania zaczynało trzęść samochodem stwierdziłem że to przez amortyzator który pociekł. Wymieniłem więc amortyzatory własnoręcznie  ( brak kasy ) a że robiłem to pierwszy raz przy wymianie 1 amortyzatora ( lewego) nie zapamietalem/zaznaczylem polozenia elementów względem siebie i montując amortyzator zamontowalem go gornym mocowaniem na odwrót  ( tam ta metalowa miseczka jest wyprofilowana w jedna stronę ) i w dalszym ciągu  trzęsło wiec po tygodniu wykręciłem amortyzator i zobaczylem że był źle zamontowany i go przestawilem w prawidłową pozycję ale w dalszym ciągu trzęsie i mam wrażenie że to właśnie to lewe koło. Jak myślicie przez to ze przez tydzień jeździłem z źle zamontowanym amorkiem uszkodzilem go i przez to nie pracuje on teraz poprawnie i to powoduje trzęsienie ? Czy szukać przyczyny gdzie indziej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego co masz na myśli pisząc że trzęsie przy hamowaniu? Bicie na kierownicy czy całą budą trzęsie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...