Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wypadanie zaplonu cylinder 4 audi a4 b6 1.8t bex lpg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z moja audi.

Po wymianie napinacza lancucha zaczol sie caly koszmar wypadania zaplonu podczas postoju cylinder 4 na lpg podczas tego wypadania buja autem i szarpie silnikiem . Gdy pojechalem z tym do mechanika rozebralismy silnik okazalo sie ze silnik do remontu wal wydechowy przetarty wal ssacy przetarty kanaly olejowe pozapychane wiec generalnie duze koszta oczywiscie pradopodobnie blod innego mechanika zle zrobiona plukanka silnika. Po zrobieniu glowicy,napinacza,lancucha,odmy dolnej gornej swiec na ngk irydowe, wszystkie cewki beru . Dalej na gazie wypada zaplon cylinder 4 lecz czasami jak zaczyna wypadac pomalu boja zaczynaja sie robic intensywniejsze zaczyna mrygac check po przygazowaniu znika lecz tylko na chwile. Generalnie jadac nie czuje roznicy wszystko zaczyna sie dziac podczas postoju. Gdy pojechalem do mechanika komp pokazal wypadanie zaplonu cylinder 4 czujnik polozenia walka rozrzadu zapozne ustawienie .

Podczas wypadania zaplonu strasznie mocno skakal kat walka na biegu jalowym dochodzilo do 20st

Zaczelismy kombinowac z rozrzadem 3 x sprawdzone wszystko ok na znakach.

Kompresja zrobiona 1.2.3 cylinder okolo 13 barow cylinder 4 10.3 bara niby jest w normie niby. 

U gazownika bylem podmienialismy listwe wtryskowa gazu sprawdzanie map  dalej wypadanie zaplonu.

Szczerze mowiac mam juz dosc wydawania kasy a brak efektow. Brak pomyslow co dalej mechanik upiera sie ze wina napinacza 

Gazownik upiera sie ze pierscienie trzeba zrobic za mala szczelnosc dlatego wypada zaplon na gazie 

Co robic ?

 

 

Opublikowano
53 minuty temu, Sebole napisał:

czujnik polozenia walka rozrzadu zapozne ustawienie .

Rozrząd dobrze ustawiony zarówno na pasku jak i łańcuszku? Vagiem na szybko można podejrzeć w gr. 93 w blokach pomiarowych. Poza tym spora różnica między 4, a pozostałymi cylindrami i to może być przyczyna wypadania zapłonu na gazie.

Edytowane przez przem8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.