Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t 150km gasnie na luzie i sie dlawi


brzoza899

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem  auto od jakiegos czasu zaczelo mi znowu szarpac i gasnac na wolnym biegu.

Wczesniej przeczyszczalem przeplywke i na jakis rok byl spokoj. Po takich dwoch latach czyszczenia zdecydowalem sie na wymiane przeplywki bosh 370pln

Po 3 dniach faluja obroty na wolnym biegu i znowu gasnie. Komputer tylko raz 2 lata temu pokazal blad przeplywki, a pozniej kolejne podlaczenia nie pokazywaly kompletnie zadnego bledu. 

Moze ktos mial taki przypadek?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, brzoza899 napisał:

Witam, mam problem  auto od jakiegos czasu zaczelo mi znowu szarpac i gasnac na wolnym biegu.

Wczesniej przeczyszczalem przeplywke i na jakis rok byl spokoj. Po takich dwoch latach czyszczenia zdecydowalem sie na wymiane przeplywki bosh 370pln

Po 3 dniach faluja obroty na wolnym biegu i znowu gasnie. Komputer tylko raz 2 lata temu pokazal blad przeplywki, a pozniej kolejne podlaczenia nie pokazywaly kompletnie zadnego bledu. 

Moze ktos mial taki przypadek?? 

A robiłeś jakieś logi które potwierdziły Twoje obawy, ze przeplywka jest zepsuta, i postanowiłeś ją wymieniać? Bo to trochę droga sprawa jednak tak na ślepo wymieniać ? mi chłopaki na forum pomogli po logach i rzeczywiście przeplywka okazała się winna. A u Ciebie może być np dolot nieszczelny, sprawdzałeś szczelność? Na forum jest instrukcja jak to zrobić 

Edytowane przez damian_27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć log statyczny i dynamiczny 2+33 i będzie widać co z przepływką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...