Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Miał ktoś problemy z poduchami amortyzatorów?


Kunio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wymienial ktos w swojej A4-rce poduszki amortyzatorów. Chodzi mi o te ktore sa pod samymi kielichami - nad sprężynami. Strasznie mi piszczą, zarowno z przodu jak i z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wszystko robiłem na parkingu bez zdejmowania amorka a wazelinke zakupiłem w tesco a i w innych marketach widziałem warto spytac obsługi olej wazelinowy nie radze wd 40 bo gumy parcieja a sprawdz sobie tuleje pod zderzakiem bo i ona czesto skrzypi a ja nawet wpusciłem troche tej wazelinki w koncówki drazka sposobem pielengniarskim czyli strzykawka i cieniutka igła a i cierpliwosc popłaca zero nerw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego na lewym tyle :D ZObaczymy czy coś pomoże :)

PS. drogie te poduszki tak wogóle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem smar w spray'u Wurth HHS 2000. Pojechalem po to na drugi koniec warszawy :) Zobacyzmy czy pomoze

[ Dodano: 2006-05-22, 19:20 ]

wypryskałem prawie całą puszke tego gówna i jak skrzypiało tak skrzypi :/ szczególnie przy skreconych kołach. Co to moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunio, wymieniłeś te poduszki ? Bo ja się muszę zabrać za tył i jestem ciekawy jak efekt :) Zaczęło mi ciąć oponę a to oznacza, że któreś tulejki mają już niezły luz... Pewnie trzeba rozebrać wszystko i wymieniać po kolei :(

Wie ktoś czy zawieszenie z tyłu w Quattro jest regulowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy zawieszenie z tyłu w Quattro jest regulowane ?

Jest regulowane. Nie wiem czy nie bedziesz mial problemow z wybiciem srub mimosrodowych bo tak sie chyba one nazywaja. Ja mialem problem to ruszyc i zostawilem w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie bedziesz mial problemow z wybiciem srub mimosrodowych

Ja tam się nie będę z tym użerał :D Dam to znajomemu i zaufanemu człowiekowi ;)

Kunio, jak się objawia wahacz ?

Skrzypienie to już norma, najbardziej wkurza mnie to, że skrzypi nie tylko w środku auta ale najgłośniej na zewnątrz :P Ludzie się oglądają, że hey... Czasem jak w jadę w jakiś dołek to słychać taki głośniejszy stuk. Coś czuję, że będzie trzeba rozebrać i robić wszystko, bo i po co rozbierać 10 razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie bedziesz mial problemow z wybiciem srub mimosrodowych

Ja tam się nie będę z tym użerał :D Dam to znajomemu i zaufanemu człowiekowi ;)

........

Czasem jak w jadę w jakiś dołek to słychać taki głośniejszy stuk.

No w sumie masz racje, ze oddasz to komus. Ja od tamtej pory co nie moglem odkrecic to co mam autko w gorze to WD-40 czy tam lepszy specyfik i spsikuje. :mrgreen:

Z tym stuknieciem po wjechaniu w wieksza dziure to u mnie tez nie raz jest, ale jak narazie stwierdzilem, ze to wydech obija sie o cos metalowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie u mnie zmiana zawiasu na gwintowany :twisted: i przy okazji chcialbym zmienic wlasnie te poduchy. Jak one się fachowo nazywaja i jakie maja oznaczenie - moglby ktos sprawdzic w etce? Chcialbym wiedziec co mam dokladnie zamowic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...