Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Niegasnące światła cofania


nies

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Drogich Forumowiczów :)

Właśnie przed chwilą, wjeżdżając do garażu, z wielkim zdziwieniem odkryłem iż zwariowały światła cofania w moim aucie i świecą się non stop niezależnie od tego czy stoję czy jadę, który bieg jest załączony itd... Problem jest o tyle nietypowy gdyż zazwyczaj wszyscy skarżą się na brak tych świateł a nie na ich nadmiar :blink: Bardzo prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tej zagadki a póki co bezpiecznik numer 31 ma wolne :naughty:

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Drogich Forumowiczów :)

Właśnie przed chwilą, wjeżdżając do garażu, z wielkim zdziwieniem odkryłem iż zwariowały światła cofania w moim aucie i świecą się non stop niezależnie od tego czy stoję czy jadę, który bieg jest załączony itd... Problem jest o tyle nietypowy gdyż zazwyczaj wszyscy skarżą się na brak tych świateł a nie na ich nadmiar :blink: Bardzo prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tej zagadki a póki co bezpiecznik numer 31 ma wolne :naughty:

Pozdrawiam !

sprawdz przewody czujnika ktory jest wkrecany w skrzynie biegow bo moga gdzies byc przytarte

jesli to nie to byc moze czujnik sie zawiesil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na czujnik wstecznego,zdejmij z niego przewody jak zgasną światła cofania to na pewno czujnik.Jest on wkręcony w skrzyni biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki za wskazówki. Wiecie może jak najprościej i najszybciej dostać się do tego czujnika :?:

;(

wjechac na kanal odkrecic oslone skrzyni od spodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

"Przełącznik", czy też jak nazwali to przedmówcy, czujnik na skrzyni biegów się skończył... więcej nie potrafię Ci powiedzieć bo sam na to nie wpadłem, usunęli mi tą usterkę w serwsie przy okazji wymiany rozrządu. Koszt samego przęłącznika ( 01E941521A - sześciobiegowy manual ) jest relatywnie niski, w Polsce to może być koszt około ~50 PLN.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...