Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] SZARPANIE PODCZAS RUSZANIA


Michał83

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem ale taki od czasu do czasu mniej więcej co 1,5 miecha. Podczas ruszania z jedynki szarpie mi tak że nie moge ruszyć z miejsca, oczywiście rusze ale dużo nerwów strace.Póżniej na nastepnych przełożeniach jest ok. Czy to już kończy sie sprzęgło (ale sie nie ślizga) czy może poduszka pod skrzynią. prosze o podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadają, że używanie szukajki obcina paluchy, porywa dzieci i odmóżdża, ale to chyba bzdura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem ale taki od czasu do czasu mniej więcej co 1,5 miecha. Podczas ruszania z jedynki szarpie mi tak że nie moge ruszyć z miejsca, oczywiście rusze ale dużo nerwów strace.Póżniej na nastepnych przełożeniach jest ok. Czy to już kończy sie sprzęgło (ale sie nie ślizga) czy może poduszka pod skrzynią. prosze o podpowiedź

Gdyby to była poduszka pod skrzynią to uderzenie ,było by wyczuwalne na każdym biegu zwłaszcza podczas ostrej jazdy i do tego szarpie dźwignią zmiany biegów.

Dwumas telepie autem na jałowym.

Prawdopodobne jest to jakiś element sprzęgła(docisk) lub poduszka pod silnikiem.

Czasami takie objawy występują gdy jest pęknięta łapa pod skrzynią (zazwyczaj skrzynia 6biegów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...