Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy to dobre felgi??


xmnichx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich przymierzam się do zakupu felg kumpel polecił mi felgi z allegro s line http://moto.allegro.pl/item553177658_s_line_t006_17_5x112_5x100_felgi_vw_audi_skoda.html co o nich sądzicie czy to oryginalne s line jeśli nie to jaki producent robi ori?? no i ile kosztują?? i czy będą pasowały?? to są 17'' 7,5'' czyli powinno być idealnie tylko co z ET bo 35 może obcierać czy może się mylę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi to oryginalne nie są, świadczy o tym bynajmniej podwójny rozstaw śrub, a także rozmiar - ori nie były chyba mniejsze jak 18" i był to wzór dedykowany do audi a8. Za ori w dodatku nowe zapłaciłbyś kilka razy więcej, jest kilka firm które robią repliki tych felg (lepsze i gorsze) jedną z nich jest firma MAM. W tym rozmiarze co Ty chcesz i na budzie B5 nie uzyskasz piorunującego efektu. Jeśli myślisz o 17" do B5 to polecałbym taki wzór, delikatnie podobny do tamtego

http://moto.allegro.pl/item553691198_oryginal_audi_17_s_line_a3_a4_a6_a8_112_5_vw_extra.html

Et35 powinno być ok i fajnie autko będzie wyglądać, zależy tylko jak niski i twardy masz zawias.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są ori felgi. Ten wzór to minimum w 18" a najlepiej w 19" :wink4: Ori ciężko będzie Ci znaleźć dlatego szukaj MAM8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzór w rozmiarze 17" wygląda jak kołpak..., 18" to minimum :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sa dobre felgi :decayed:

One zaczynaja sie robic dobre od 18 cali.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One zaczynaja sie robic dobre od 18 cali..

One są dobre w 19" :kox: 18" to minimum :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One zaczynaja sie robic dobre od 18 cali..

One są dobre w 19" :kox: 18" to minimum :tongue4:

Dlatego napisalem, ze zaczynaja.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie, teraz widzę jak łatwo się wpakować w jakiś szajs z allegro

wpisałem w wyszukiwarce allegro mam8 i pokazało mi to http://moto.allegro.pl/item550343438_felgi_mam8_audi_seat_vw_8_5x19_polerowane.html

niby z tabeli wynika że podeszły by do b5 ale 19 cali, 8,5'' coś mi się nie wydaje żeby się zmieściło mało tego ET20 to chyba jakaś pomyłka[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 13:14_________________________________________________Proszę wytłumaczcie mi jak jest z obniżonym zawiasem wiadomo że jeśli jest obniżony to musi być i twardszy żeby za nisko się nie bujał tylko pytanie jak się ma obniżanie do wielkości kół jakie można włożyć??

Czy do zwykłego zawieszenia wejdą większe koła przez wzgląd na to że jest wyższy (czyli teoretycznie ma więcej miejsca) czy jest odwrotnie, ori zawias jest za miękki i dlatego przy obciążeniu bardziej siada i dlatego obciera??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM8 są z różnymi ET. Ty szukaj ET35 :wink4: Co do zawiasu to wiadomo że im niżej tym bardziej trzeba utwardzić bo zmniejsza się prześwit pomiędzy kołem i nadkolem i by obcierało. A obniża się po to by auto ładnie wyglądało przy dużej feldze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...