Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XENON PROBLEM


Fish1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy Audi . Mam problem z xenonami. Mianowicie lewa lampa swieci mniej intensywnie jak prawa.Wykluczyć można :

Soczewki (zakładane nowe hella intemo przez kolege z forum) 

Nowe żarniki Philips D1S 4600k Orginał kupywane w sklepie ) Mają nie cały rok ale efekt jest od początku. 

Przetwornice sprawne. Przekładałem na przemian razem z żarnikami żeby wykluczyć te elementy.  Efekt taki że jak podjadę do ściany w dzień to prawa lampa odbija sie intensywnie od ściany a lewa jest ledwo widoczna na ścianie . 

Jakieś sugestie ?? Od czego zacząć ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fish1991 napisał:

Witam wszystkich posiadaczy Audi . Mam problem z xenonami. Mianowicie lewa lampa swieci mniej intensywnie jak prawa.Wykluczyć można :

Soczewki (zakładane nowe hella intemo przez kolege z forum) 

Nowe żarniki Philips D1S 4600k Orginał kupywane w sklepie ) Mają nie cały rok ale efekt jest od początku. 

Przetwornice sprawne. Przekładałem na przemian razem z żarnikami żeby wykluczyć te elementy.  Efekt taki że jak podjadę do ściany w dzień to prawa lampa odbija sie intensywnie od ściany a lewa jest ledwo widoczna na ścianie . 

Jakieś sugestie ?? Od czego zacząć ? ?

Skoro świecą żarniki obydwa identycznie to wygląda na wypalony odbłyśnik w jednej soczewce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy robił mi kolega z forum qwerty . Przez tel. jak z nim rozmawiałem mówił że wkłada tylko nowe . Zresztą przy montażu lamp przyjrzałem się tej soczewce i wizualnie to nówka. Wiec raczej tu odpada odbłyśnik. 

Może być coś z elektryką ? Może jakieś słabe napięcie ? Tak jak wyżej pisałem przetwornice przemieniałem i palniki też a efekt niezmienny . :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może coś z instalacja elektryczną w twoim aucie. Masz możliwość sprawdzenia twojej lampy w innym aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam takiej możliwości. Ale w sumie mogę sprawdzić na własnym aucie . Podłącze lewą lampe na prawą strone i odwrotnie . Jak lewa strona bedzie świeciła dalej tak samo to pozostanie tylko oddać do elektryka :D  Dziś sprawdzę i napisze jak wyszło. Może komuś się przyda taka porada . 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...