Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

XENON PROBLEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy Audi . Mam problem z xenonami. Mianowicie lewa lampa swieci mniej intensywnie jak prawa.Wykluczyć można :

Soczewki (zakładane nowe hella intemo przez kolege z forum) 

Nowe żarniki Philips D1S 4600k Orginał kupywane w sklepie ) Mają nie cały rok ale efekt jest od początku. 

Przetwornice sprawne. Przekładałem na przemian razem z żarnikami żeby wykluczyć te elementy.  Efekt taki że jak podjadę do ściany w dzień to prawa lampa odbija sie intensywnie od ściany a lewa jest ledwo widoczna na ścianie . 

Jakieś sugestie ?? Od czego zacząć ? ?

Opublikowano
Godzinę temu, Fish1991 napisał:

Witam wszystkich posiadaczy Audi . Mam problem z xenonami. Mianowicie lewa lampa swieci mniej intensywnie jak prawa.Wykluczyć można :

Soczewki (zakładane nowe hella intemo przez kolege z forum) 

Nowe żarniki Philips D1S 4600k Orginał kupywane w sklepie ) Mają nie cały rok ale efekt jest od początku. 

Przetwornice sprawne. Przekładałem na przemian razem z żarnikami żeby wykluczyć te elementy.  Efekt taki że jak podjadę do ściany w dzień to prawa lampa odbija sie intensywnie od ściany a lewa jest ledwo widoczna na ścianie . 

Jakieś sugestie ?? Od czego zacząć ? ?

Skoro świecą żarniki obydwa identycznie to wygląda na wypalony odbłyśnik w jednej soczewce. 

Opublikowano
  • Autor

Lampy robił mi kolega z forum qwerty . Przez tel. jak z nim rozmawiałem mówił że wkłada tylko nowe . Zresztą przy montażu lamp przyjrzałem się tej soczewce i wizualnie to nówka. Wiec raczej tu odpada odbłyśnik. 

Może być coś z elektryką ? Może jakieś słabe napięcie ? Tak jak wyżej pisałem przetwornice przemieniałem i palniki też a efekt niezmienny . :( 

Opublikowano

To może coś z instalacja elektryczną w twoim aucie. Masz możliwość sprawdzenia twojej lampy w innym aucie?

Opublikowano
  • Autor

No właśnie nie mam takiej możliwości. Ale w sumie mogę sprawdzić na własnym aucie . Podłącze lewą lampe na prawą strone i odwrotnie . Jak lewa strona bedzie świeciła dalej tak samo to pozostanie tylko oddać do elektryka :D  Dziś sprawdzę i napisze jak wyszło. Może komuś się przyda taka porada . 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.