Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacja głośności rozmowy bluetooth


marcin600v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie znalazłem tematu, więc napiszę kompletnie. Dołożyłem fabryczny bluetooth do A4 b6, w którym jest audi concert 2 (1 din) i system BOSE bez kierownicy multi. Po zakodowaniu wszystko działa super (łącznie z fis) ale... no właśnie jest "ale" , a mianowicie głośność rozmowy jest za duża i nie wiem jak to zmienić. Dodam, że w adaptacjach zmiana głośności na niewiele się zdaje. Gdy reguluje głośność w tel. podczas rozmowy nic się nie zmienia, dopiero kiedy wskakuje na "1" rozmowa ścisza się z tym, że wtedy prawie nic nie słychać. Wszystko podłączone wg. info z forum. Został nie podłączony przewód z modułu bluetooth pin nr 3, ale nigdzie nie znalazłem info za co odpowiada i gdzie go wpiąć. 

Pozdrawiam.

Uprzedzając pytanie: regulacja głośności w radio nic nie daje. W menu radia opcji regulacji brak.

Edytowane przez marcin600v
Odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy ktokolwiek to przeczyta, ale chciałem podzielić się odpowiedzią na zadane przeze mnie wyżej pytanie. Regulacja głośności jak i całe sterowanie modułem bluetooth odbywa się za pomocą kierownicy MF (Nie wiem jak jest w przypadku rns-e, ale w przypadku concert 2 jak u mnie). Założyłem cały komplet z audi a8 D3 oprócz modułu kierownicy, który jest od a4 b7 z końcówką "Q". Po kodowaniu wszystko działa jak należy włącznie z wybieraniem głosowym. Nadmienię, że wszystko pasowało p&p z wyjątkiem połączenia taśmy z żółtą dwupinową kostką poduszki, którą wymieniłem na odpowiednią. 

Pierwsza wersja Concert 2 pozwala tylko na sterowanie głośności, ale z tym się liczyłem. 

20180817_194045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...