Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek płynu chłodniczego


endriux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie chciałbym się przywitać posiadam A4 B6 1.8t BFB na początku było wszystko ok,  pękł kruciec naprawiony na ori z ASO ale nie o tym mowa. Ostatnio zrobiony program w samochodzie włożony DP wtryski z BEX i skrojony. Jazda fajna polecam każdemu co się zastanawia,  robić! Przejdę do rzeczy jechałem za kolega nie mam  lekkiej nogi więc tak 150km/h do 200km/h. Po kilometrze może dwóch już tak normalnie jadąc w pewnym momencie na blacie wyświetlilo mi się brak płynu chłodniczego samochód zagasilem od razu i zajechalem z drogi. Turbo nie powiem nie było zbyt zimnie a wręcz czerwone :( okazało się że pękła obudowa termostatu. Wymieniony i nic nie ucieka płynu ale jest ubytek oleju wcześniej go nie było ? Co może być przyczyną?  Mogę jakoś to zdiagnozować co się stało?  Pozdrawiam 

Edytowane przez endriux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczął jakoś Więcek kopcić z wydechu, turbo normalnie pompuje, zobacz ile oleju w dolocie za turbo. Swoją drogą na ile go podkręciłem ile niuta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie czuje różnicy żeby jakoś mniej turbo dawało a nie mam jak sprawdzić, a do kanału jutro będę miał dostęp wieczorem więc sprawdzę co jest za turbo, bo sprawdzałem niby luzów nie było. Wyszło 198km/313nm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...