Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWT] 1.8TQ Avant | radziuxd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, od razu przejdę do sedna. Po świetnych doświadczeniach z A3 8L 1.9TDI  i druzgocącej porażce jaką było posiadanie BMW E61 530d decyzja o powrocie do Audi była oczywista. Niestety BMW puściło mnie z torbami, przez co nie mogłem sobie pozwolić na B6, tzn. mogłem, ale 2 litry w biedzie mnie nie jarało. Padło więc na B5 i trafiła się sztuka w forumowych ogłoszeniach, a co najlepsze - kilka ulic ode mnie. Pan tak na prawdę za bardzo nie był przygotowany na sprzedaż, ale ja byłem bardzo zdecydowany na kupno. Dostałem do niej tonę kwitków z Polski jak i z zagranicy, a nawet z salonu, gdzie była kupiona. Na prawdę fajne smaczki. W przebieg nie wątpię, bo poprzedni właściciel robił jakieś 6kkm rocznie przez 8 lat co potwierdza już nawet nasza krajowa baza danych.

Pora na mnie by zapisać kilka kart w jego historii (oraz jego by zapisać w mojej, bo to moje pierwsze Quattro ?)

Data pierwszej rejestracji: 01.08.2000
Data pierwszej rejestracji w Polsce: 10.10.2011
Silnik: 1.8 Turbo [AWT] 150KM (teoretycznie po chipie na 180KM) + LPG Nevo
Napęd: Quattro 
Skrzynia: 5-stopniowa Manualna
Przebieg w momencie zakupu: 240 320 km
Wyposażenie:
Wersja wyposażenia, jeśli sugerować się forum to chyba tzw. Professional Line
- skórzana kiera i mieszek gałki
- fabrycznie obniżone zawieszenie 1BE
- fabryczna navi (co ciekawe po polsku)
- podgrzewane kubły
- pełny FIS
- climatronic
- el. szyby x4
- grzane lusterka
- centralny z alarmem
- xenon
- niby BOSE, ale moim zdaniem z BOSE to są tylko maskownice.

Moje mody:
- Skrzynia ciśnieniowa 15L od Bassera w boczku, głośnik JL Audio 10W0v3-4, wzmacniacz Ground Zero GZIA 4115HPX.

Plany na przyszłość:

  • Zewnątrz: 
    - zrobić porządek ze znaczkami w atrapie :facepalm:
    - jakakolwiek korekta lakieru, bo ktoś go mył szczotą ryżową :facepalm:
    - poprawić spasowanie przedniego zderzaka :facepalm:
  • Wewnątrz:
    - na razie brak pomysłów, chciałem Recaro, ale budżet się wyczerpał ?


Zaraz po zakupie jak i kilka dni później:

20180513_140402.jpg 20180513_150949.jpg

20180514_223940.jpg 20180606_130240.jpg

20180606_130257.jpg 20180606_130346.jpg

20180608_160112.jpg 20180707_173244.jpg

I jako bonus dorzucam kilka fotek poprzedniego Audi, żebyście mogli sobie wyrobić o mnie zdanie :D
 

11050251_1460004794309520_79425118776121 11084218_361245847411696_740599502407101 11267536_516347395185417_663866663275951

11393491_1460004787642854_61928619477253 11402494_1460012144308785_12521927433939 DSC_6307.jpg

Edytowane przez radziuxd

Opublikowano

Co do bose wystarczy najlatwiej rzucic okiem na wzmacniacz czy jest, albo numer jakiegokolwiek glosnika dorwac :) Jeśli jest to bose to pewnie stamtad własnie był ciągnięty sygnał do drugiego wzmacniacza dla suba :)

Swoją droga, jak gra Ci ten Ground Zero? ?

Opublikowano
  • Autor

Przede wszystkim coś mi nie gra, że plastiki mam czarne, a maskownice są szare, to chyba tak z fabryki nie wychodziło ;)
GZ gra super, mam go od Audi A3, gdzie grał z JBL-em 12" w skrzyni 45L i postanowiłem go nie wyprzedawać po sprzedaniu A3. Daje mi 250W na suba 4ohm (mostek) i 2 x 70W na głośniki.
Dodam tylko, że głośniki przód fabryczne, więc wzmacniacz skręcony na pół gwizdka na te dwa kanały, ale i tak grają lepiej niż pod radiem dającym niby 55W.

A i najważniejsze co do BOSE: obudowa z tyłu Nokii, co najlepsze była pusta bez jakiegokolwiek głośnika :facepalm:

Edytowane przez radziuxd

Opublikowano

Ze gz i jbl jeszcze? Dla mnie totalnie bez sensu, chyba ze lubisz jak Ci pol auta wibruje no to okej ;)

Pomijajac juz kolo itp to wyrzuc te ledy z kratek, bedzie znacznie lepiej ;)

Opublikowano
  • Autor

Źle się zrozumieliśmy, JBL+GZ miałem w A3, ale wyprzedawałem graty i sub poszedł do jakiegoś E36 :D  
Ground Zero sobie zostawiłem.
Ah te LEDy, zapomniałem dopisać do listy, nawet na nich nie jeżdżę. Auto mam od maja, ale wszystko idzie opornie, bo najpierw ślub, a teraz mam niemal miesięcznego malucha w domu.
Po traumie z BMW po prostu napawam się bezawaryjną jazdą i mało co chce mi się dotykać. :D

Edytowane przez radziuxd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.