Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przepustnica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pomożecie zlokalizować przepustnice A4 b7 2.0 tfsi quattro (BGB) ? 

Opublikowano
5 godzin temu, Barszczyku napisał:

Panowie pomożecie zlokalizować przepustnice A4 b7 2.0 tfsi quattro (BGB) ? 

Chcesz kupic druga czy o co chodzi ?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, daglas napisał:

Chcesz kupic druga czy o co chodzi ?

Potrzebuje info gdzie jest chce zobaczyć czy wszystko z nią ok jak będzie zła to chce kupić nowa wtedy , przydałby się najlepiej screen albo opis gdzie jest 

Teraz, daglas napisał:

Chcesz kupic druga czy o co chodzi ?

 

Opublikowano
27 minut temu, Barszczyku napisał:

Potrzebuje info gdzie jest chce zobaczyć czy wszystko z nią ok jak będzie zła to chce kupić nowa wtedy , przydałby się najlepiej screen albo opis gdzie jest 

 

Kolego to jest pytanie z cyklu: "gdzie jest silnik w audi." Skoro nie wiesz gdzie jest przepustnica to nie wiem czy stwierdzisz czy jest z nia wszystko ok. Nie mniej wpisz w google grafika przepustnica 2.0 tfsi i juz wiesz

Opublikowano
  • Autor
Teraz, daglas napisał:

Kolego to jest pytanie z cyklu: "gdzie jest silnik w audi." Skoro nie wiesz gdzie jest przepustnica to nie wiem czy stwierdzisz czy jest z nia wszystko ok. Nie mniej wpisz w google grafika przepustnica 2.0 tfsi i juz wiesz

Szukałem w necie nie mogę znaleźć , w tym aucie akurat nie wiem gdzie jest , , nie chce zgrywać znawcy ,jestem samoukiem chce ja wyjąc i wyczyścić jeżeli uważasz ze może mnie to przerosnąć lub jeżeli za dużo z tym roboty albo za dużo podzespołów po kolei do wyjęcia to prosiłbym mnie oświecić , nie zgadzam się z twoja wypowiedzią lekko ofensywną w moim mniemaniu , chyba od tego są fora żeby pytać pytać i jeszcze raz pytać . 

Pozdrawiam

Opublikowano
46 minut temu, Barszczyku napisał:

Szukałem w necie nie mogę znaleźć , w tym aucie akurat nie wiem gdzie jest , , nie chce zgrywać znawcy ,jestem samoukiem chce ja wyjąc i wyczyścić jeżeli uważasz ze może mnie to przerosnąć lub jeżeli za dużo z tym roboty albo za dużo podzespołów po kolei do wyjęcia to prosiłbym mnie oświecić , nie zgadzam się z twoja wypowiedzią lekko ofensywną w moim mniemaniu , chyba od tego są fora żeby pytać pytać i jeszcze raz pytać . 

Pozdrawiam

Oczywiscie ze po to jest forum. Wpisalem w google i pierwsze 4 zdjecia pokazuja juz gdzie to jest i jak wyglada.

Poza tym przepustnica w kazdym samochodzie jest w tym samym miejscu - tam gdzie rura od dolotu wchodzi w kolektor ssacy

Screenshot_2018-08-12-20-37-25.png

Edytowane przez daglas

Opublikowano
  • Autor
Teraz, daglas napisał:

Oczywiscie ze po to jest forum. Wpisalem w google i pierwsze 4 zdjecia pokazuja juz gdzie to jest

Screenshot_2018-08-12-20-37-25.png

Tez to widziałem , łudziłam się ze na forum może ktoś ma jakieś foty jak rozbieral silnik przy okazji dokładnie bym się dowiedział co i jak , ale i tak dzięki 

Opublikowano
1 minutę temu, Barszczyku napisał:

Tez to widziałem , łudziłam się ze na forum może ktoś ma jakieś foty jak rozbieral silnik przy okazji dokładnie bym się dowiedział co i jak , ale i tak dzięki 

Odczepiasz rure od dolotu, odkrecasz 4 sruby, odpinasz kostke od przepustnicy i masz ja w rekach

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, daglas napisał:

Odczepiasz rure od dolotu, odkrecasz 4 sruby, odpinasz kostke od przepustnicy i masz ja w rekach

Dzięki mistrzu 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.