Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z klimatyzacją

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako że na dworze zrobiło się ciepło zauważyłem że nie działa klimatyzacja (włączając przycisk AUTO słyszę że nie uruchamia się sprężarka) podpinam vaga i ukazuje się błąd 00792-( Włącznik ciśnienia w klimatyzacji-F129) czy spowodowany on jest ubytkiem po zimie gazu w układzie klimatyzacji czy może przyczyna uszkodzenia leży gdzie indziej. Dzięki za pomoc.

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 14-03-2007, 09:52 ]

kolega dostanie ostrzezenie za pernamentne olewanie regulaminu

Opublikowano
czy spowodowany on jest ubytkiem po zimie gazu w układzie klimatyzacji

jest taka mozliwosc

Opublikowano

prawie 100% :biggrin:

Opublikowano

zimą kolego jak tylko temp. pozwala na to też trzeba załączać klimę, nieużywana rzecz się psuje, raz na tydzień klima musi chodzić :wink:

Opublikowano
zimą kolego jak tylko temp. pozwala na to też trzeba załączać klimę, nieużywana rzecz się psuje, raz na tydzień klima musi chodzić :wink:

nie nie raz w miesiącu wystarczy ( chodzi o przesmarowanie uszczelnienia spręzarki ) :rotfl:

Opublikowano

jak masz mroz caly miesiac i nie masz garazu to problem z uruchomieniem bedzie :wink:

Opublikowano
:lol::lol: to co mają w Finlandi powiedzieć
Opublikowano
to co mają w Finlandi powiedzieć

maja problemy co roku z klima na wiosne :rotfl:

Opublikowano
jak masz mroz caly miesiac i nie masz garazu to problem z uruchomieniem bedzie :wink:

no to trzeba znalesc mijsce powyżej 5 stopni i odpalic klime na 10 minut , taka jest kolej zeczy i niema potem problemu z odpaleniem na wiosne

pozdrawiam :rotfl:

[ Dodano: 14-03-2007, 12:57 ]

to co mają w Finlandi powiedzieć

a poco im klima :question:

Opublikowano

Mam podobny problem, też nie mam gazu w układzie i też podobny błąd (choć u mnie czujnik inaczej się nazywa). Także, tak - najprawdopodobniej brak czynnika u Ciebie.

Opublikowano
no to trzeba znalesc mijsce powyżej 5 stopni i odpalic klime na 10 minut , taka jest kolej zeczy i niema potem problemu z odpaleniem na wiosne

Ja zaniedbałem ten proces i teraz mam problem, bo coś chłodnego mi leci ale śnieżynka już się nie zapala :cry: Mam kurs do serwisu.

Opublikowano
a poco im klima

np. jak pojadą na wakacje na Galapagos :lol:

blablabla a kolega ma problem, po zimie żeby chłodziwo uciekło to musi być gdzieś galanta nieszczelność, jedź chłopie do serwisu klimy niech sprawdzą, nabiją ze srodkiem barwiącym i po sprawie - trochu zapłacisz ale luksus kosztuje :wink:

zajedż do kolegi icemankoszalin to ci da rabacik :lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.