Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z klimatyzacją


lukasssw

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że na dworze zrobiło się ciepło zauważyłem że nie działa klimatyzacja (włączając przycisk AUTO słyszę że nie uruchamia się sprężarka) podpinam vaga i ukazuje się błąd 00792-( Włącznik ciśnienia w klimatyzacji-F129) czy spowodowany on jest ubytkiem po zimie gazu w układzie klimatyzacji czy może przyczyna uszkodzenia leży gdzie indziej. Dzięki za pomoc.

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 14-03-2007, 09:52 ]

kolega dostanie ostrzezenie za pernamentne olewanie regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy spowodowany on jest ubytkiem po zimie gazu w układzie klimatyzacji

jest taka mozliwosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimą kolego jak tylko temp. pozwala na to też trzeba załączać klimę, nieużywana rzecz się psuje, raz na tydzień klima musi chodzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimą kolego jak tylko temp. pozwala na to też trzeba załączać klimę, nieużywana rzecz się psuje, raz na tydzień klima musi chodzić :wink:

nie nie raz w miesiącu wystarczy ( chodzi o przesmarowanie uszczelnienia spręzarki ) :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz mroz caly miesiac i nie masz garazu to problem z uruchomieniem bedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co mają w Finlandi powiedzieć

maja problemy co roku z klima na wiosne :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz mroz caly miesiac i nie masz garazu to problem z uruchomieniem bedzie :wink:

no to trzeba znalesc mijsce powyżej 5 stopni i odpalic klime na 10 minut , taka jest kolej zeczy i niema potem problemu z odpaleniem na wiosne

pozdrawiam :rotfl:

[ Dodano: 14-03-2007, 12:57 ]

to co mają w Finlandi powiedzieć

a poco im klima :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, też nie mam gazu w układzie i też podobny błąd (choć u mnie czujnik inaczej się nazywa). Także, tak - najprawdopodobniej brak czynnika u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba znalesc mijsce powyżej 5 stopni i odpalic klime na 10 minut , taka jest kolej zeczy i niema potem problemu z odpaleniem na wiosne

Ja zaniedbałem ten proces i teraz mam problem, bo coś chłodnego mi leci ale śnieżynka już się nie zapala :cry: Mam kurs do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poco im klima

np. jak pojadą na wakacje na Galapagos :lol:

blablabla a kolega ma problem, po zimie żeby chłodziwo uciekło to musi być gdzieś galanta nieszczelność, jedź chłopie do serwisu klimy niech sprawdzą, nabiją ze srodkiem barwiącym i po sprawie - trochu zapłacisz ale luksus kosztuje :wink:

zajedż do kolegi icemankoszalin to ci da rabacik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...