Skocz do zawartości
IGNOROWANY

POMOCY!! Audi a4 b7 2.0 tdi BRE Kopci na biało..


michu9517

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z audi a4 b7 2.0 tdi A mianowicie, czasami problem z odpleniem tak jakby akus był padnięty A czasami zaskoczy i jak odpali to silnik strasznie telepie I bardzo kopci na biało, juz wczesniej kopcil trochę Ale tylko w korku czy na postoju, dodam że dzień wcześniej wszedł w tryb awaryjny Ale po zgaszeniu silnika i odpaleniu ponownie było juz dobrze , Pomocy!! Jestem za granicą i nie wiem co mam robić, i ogólnie potrzebny dobry mechanik - elektromechanik najlepiej woj.kujawsko-pomorskie  ( okolice Bydgoszcz-Torun ) co zrobi to szybko i nie drogo, a także przekoduje sterowniki ze skrzyni automatycznej na manualną ( bo już trzech elektromechanikow powiedziało że się nie da i sie trochę martwię) pozdrawiam i czekam na waszą pomoc  ;)

Proszę także pisać smsy lub dzwonic( strasznie zależy mi na czasie 

Tel : 785 986 374 .

Filmik poniżej w komentarzu 

Edytowane przez michu9517
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kogoś kto najpierw sprawdzi błędy i zrobi logi z korekcji wtrysków - kanał 013+018+023.

Może być problem z wtryskiem, oringami... 

Zobacz na próbę, czy po odkręceniu korka oleju dymienie czasami nie ustaje... 

Płynu chłodniczego nie ubywa ? 

Robiłem ostatnio koledze A3, tez kopcił niemiłosiernie, po wymianie oringów PD problem ustał, tylko on miał tak, że kopcił po odpaleniu, a po przejechaniu kilku km problem ustawał... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kamil-vag napisał:

No właśnie nie znam nikogo takiego ogarniętego, mam swój komputer foxwell nt500 Ale nie wiem czy mozna takie coś nim sprawdzić i jak , a kopci jak strasznie ze nie mozna tak jeżdżic I silnik trzęsie , i teraz np nie mogę go odpalić.... nie ubywa płynu, tylko jak wyjalem bagnet to sucho.. nigdy oleju nie dolewalem bo Zawsze było dobrze i żadna kontrolka sie nie zapaliła ze minimum czy cos ..

 

 

Edytowane przez michu9517
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku widać co i jak i dziwny dźwięk jak się zgasi silnik. 

Edytowane przez michu9517
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...