Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dymi na czarno dławi się


kominx

Rekomendowane odpowiedzi

N75-to ten z biala glowka w okolicy 2giego wentylatora na dole miedzy chlodnica a silnikiem

Z tym rozbieraniem i czyszczeniem to moze nie tak predko :decayed: sprobuj najpierw psiknac WD i rozruszac sztange(zauwaz czy sie czasem nie przycina) Jesli jest ok.Turbine mozna sobie narazie darowac.

[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 12:28_________________________________________________Jak da sie rozruszac ta sztange to probuj te Dynamiczne bo bez tego sie nie obejdzie

Moze wyswietlac Error bo prubowales 011 w BS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba znalazlem winowajce... Pieprzony wezyk od zaworka pod rura kolektora byl trzasniety... doslownie 4cm gnojek.. egr wogole nie pracowalo a teraz smiga... Bylem zdziwiony bo egr widac ze byl niedawno wymieniany bo wyglada jak nowy a poza tym czyscilem go... Mam nadzieje ze z grubszych spraw to tylko to... Ale zaopatrzylem sie w wezyki i jutro wymienie wszystko od podstaw... Acha.. Jak zabrac sie do korekty kata statycznego wyprzedzenia wtrysku ??[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 12:45_________________________________________________ :mysli: Z drugiej strony zastanawiam sie... czy egr sterowany zaworem z czarna glowka ma wplyw na cisnienie turbosprezarki ??? :wallbash:[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 13:07_________________________________________________Apropo sztangi turbiny... jak ja obracalem palcami to sprawialo wrazenie jakby sie przycinala... czy to moze byc powod przeladowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup: brawo...

tak erg jak i sterowanie turbina .obie te gruszki sa sterowane podcisnieniem..a jesli wezyk byl uszkodzony owego podcisnienia juz nie bylo. Oba te podzespoly maja swoje zaworki ale rzeczywiscie sa podobne tak wizualnie jak i w zasadzie dzialania(czasem nawet sie je podmienia)

Erg moze i nie nowy..one czasem tak ladnie wygladaja :decayed:

Skladaj wszystko do "kupy" i dawaj te dynamiczne

Jesli chodzi o kat wtrysku pamietaj by teperatura trzymala sie teori..84'C min na Vagu

tu masz pieknie opisany materjal

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/a4_b5_19_tdi_afn_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html

[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 13:28_________________________________________________..co to znaczy obracales??

ona wykonuje ruchy raczej wzdluzne :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj blad :wallbash: jestem troche zielony i to dlatego :gwizdanie: ja obracalem wirnikiem ale juz jest ok. a sztanga to pewnie to co jest podlaczone do tej gruszki :polew: sierota ze mnie... [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 13:45_________________________________________________jak zdaze to dzisiaj a jak nie to jutro wszystko zrobie i postaram sie zrobic logi... napisz tylko jakie dokladnie bs i jakie meass block...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...