Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Dymi na czarno dławi się

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

N75-to ten z biala glowka w okolicy 2giego wentylatora na dole miedzy chlodnica a silnikiem

Z tym rozbieraniem i czyszczeniem to moze nie tak predko :decayed: sprobuj najpierw psiknac WD i rozruszac sztange(zauwaz czy sie czasem nie przycina) Jesli jest ok.Turbine mozna sobie narazie darowac.

[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 12:28_________________________________________________Jak da sie rozruszac ta sztange to probuj te Dynamiczne bo bez tego sie nie obejdzie

Moze wyswietlac Error bo prubowales 011 w BS

Opublikowano
  • Autor

chyba znalazlem winowajce... Pieprzony wezyk od zaworka pod rura kolektora byl trzasniety... doslownie 4cm gnojek.. egr wogole nie pracowalo a teraz smiga... Bylem zdziwiony bo egr widac ze byl niedawno wymieniany bo wyglada jak nowy a poza tym czyscilem go... Mam nadzieje ze z grubszych spraw to tylko to... Ale zaopatrzylem sie w wezyki i jutro wymienie wszystko od podstaw... Acha.. Jak zabrac sie do korekty kata statycznego wyprzedzenia wtrysku ??[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 12:45_________________________________________________ :mysli: Z drugiej strony zastanawiam sie... czy egr sterowany zaworem z czarna glowka ma wplyw na cisnienie turbosprezarki ??? :wallbash:[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 13:07_________________________________________________Apropo sztangi turbiny... jak ja obracalem palcami to sprawialo wrazenie jakby sie przycinala... czy to moze byc powod przeladowania ?

Opublikowano

:thumbup: brawo...

tak erg jak i sterowanie turbina .obie te gruszki sa sterowane podcisnieniem..a jesli wezyk byl uszkodzony owego podcisnienia juz nie bylo. Oba te podzespoly maja swoje zaworki ale rzeczywiscie sa podobne tak wizualnie jak i w zasadzie dzialania(czasem nawet sie je podmienia)

Erg moze i nie nowy..one czasem tak ladnie wygladaja :decayed:

Skladaj wszystko do "kupy" i dawaj te dynamiczne

Jesli chodzi o kat wtrysku pamietaj by teperatura trzymala sie teori..84'C min na Vagu

tu masz pieknie opisany materjal

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/a4_b5_19_tdi_afn_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html

[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 13:28_________________________________________________..co to znaczy obracales??

ona wykonuje ruchy raczej wzdluzne :disgust:

Opublikowano
  • Autor

moj blad :wallbash: jestem troche zielony i to dlatego :gwizdanie: ja obracalem wirnikiem ale juz jest ok. a sztanga to pewnie to co jest podlaczone do tej gruszki :polew: sierota ze mnie... [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 13:45_________________________________________________jak zdaze to dzisiaj a jak nie to jutro wszystko zrobie i postaram sie zrobic logi... napisz tylko jakie dokladnie bs i jakie meass block...

Opublikowano

na poczatek zrob BS 000,003,004 i 011 no i obowiazkowo dynamiczne rowniez 003,004,008,010,011

Uwazaj bo slisko :tongue4:

Pamietaj ze Logi wrzucamy w dziale Diagnostyka..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.