Skocz do zawartości
IGNOROWANY

System poziomowania xenon


Daniel96

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim założyłem do swojej audi bi xenon z soczewkami z b8. Wcześniej miałem zwykłe lampy. Teraz myślę nad założeniem systemu samopoziomu bo teraz nawet mam problem jak jadę to świecą mi za nisko.. jak je podnieść i czy jest ktoś w Łódzkim kto by się podjął taki system założyć u mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde lampy mają ręczna regulacje do ustawiania góra-dół i prawo-lewo. Samopoziom nie służy do ustawiania lamp a odpowiada jedynie na automatyczne opuszczanie lamp w pewnym zakresie. Jeżeli lampy są złe ustawione manualnie to samopoziom ich nie ustawi żeby świeciły poprawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że nie tylko ja mam taki problem  założyłem soczewki z B8  miałem bixsenony  Valeo  samopoziom działa , regulacja góra - dół też  na soczewkach z B6 gitara na B8 świecą w dól może 15 m  regulacja już  na maksa podkręcona do góry no i dziś wróciłem  do soczewek z B6 i jest ok bez kręcenia nie wiem dlaczego tak jest .

Edytowane przez foni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się montuje projektory. To muszą być zgrane z odblysnikiem  świateł drogowych. Wtedy jest pewność że da się światła ustawić.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gwerty napisał:

Jak się montuje projektory. To muszą być zgrane z odblysnikiem  świateł drogowych.

otóż właśnie bo z B8 świeciły mi na drogowych  tak jak powinny na mijania . soczewka z b8  jest ciut mniejsza  niż z b6  może trzeba zastosować pierścień centrujący ?!?! bo trzeba  się troche pobawić by soczewkę z b8 ustawić  i tak nie bedzie idealnie .

Edytowane przez foni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postojowek to faktycznie zbieg okokicznosci dzisiaj zauwazylem ze diody mrugaja z jednej strony wiec trzeba wymienic.

 

A jakie zarowki polecacie chodzi mi zeby emitowaly biale swiatlo tak jak ledy...

 

A jezeli chkdzi o ledy to jakie dokladnie polecacie?

 

Pozdrawiam i szczesliwego Nowego Roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...