Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uszczelki turbo AFN 1.9tdi 1996r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc:hi:

zabieram sie za wyczyszczenie geometrii turbo w moim AFN i chcialbym sie upewnic ze kupie dobre uszczelki.

1. Czy moze ktos potwierdzic ze te ponizej beda OK? znalazlem dwa rodzaje na intercars nie wiem czy sie roznia poza cena?

https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3121352016321-el703990-zestaw-montazowy-turbosprezarki.html

https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3121352016311-el703980-zestaw-montazowy-turbosprezarki.html

2. czy przewod zasilania olejem do turbo jest latwo dostepny? moze warto go kupic na zapas gdybym go ukrecil przy odkrecaniu?;)

dzieki!

 

Opublikowano

Jedynie czego potrzebujesz to uszczelki pod turbo i kata.

Nie ma uszczelki między turbo a kolektor wyd.

Mozesz załatwić sobie uszczelke  splywu oleju z turbo.

Mozliwe ze jest papierowa i przy demontażu ulegnie zniszczeniu.

Pierścieńd vnt jest kierunkowy więc zaznacz sobie która strona idzie do gory.

Dobrze byłoby od razu wyczyscic dolotowy kolektor.

Egr masz zaslepiony???

Zasilanie odkręcisz sobie bez problemu tylko pamiętaj żeby dobrze to nakręcić potem.

 

 

Opublikowano
  • Autor

dzieki za odpowiedz,

mimo wszystko wezme chyba ten zestaw z linku, tam jest i uszczelka od strony goracej i uszczelka splywu plus nakretki, jesli jakas zmasakruje to sie przyda.

EGR jeszcze na miejscu i chyba go zostawie tylko wyczyszcze, a kolektor... jak odkrece to wyczyszcze:wink4:

jak juz wszystko zloze to strzykawka oleju w turbo i wystarczy poki pompa poda cisnienie oleju czy lepiej pokrecic rozrusznikiem np. wypinajac wtyczke przy pompie wtryskowej zeby nie zapalił?

Opublikowano

Lepiej przy pompie odp wtyczkę i po kręcić z 10-20,sek.

Jak będziesz czyścil wdzięczny to nie dziw się ze trochę zacznie się kopcic z turbo.

Na linki nie patrzalem bo jakoś dziwnie to podałeś.

Jak wstrzymasz się parę dni to powinienem mieć nr zestawu z erlinga tam jest wsio co potrzebne...

Co do egr twoja sprawa.

Tylko odkrec dolotowy i popatrz jaki masz tam syf i bądź świadom że to wina egru..

Opublikowano
  • Autor

to jak nie zapomnisz to podrzuc numer zestawu, ja wezme sie za to dopiero po weekendzie
czemu zacznie kopcic?  mozesz napisac wiecej bo nie wiem o co chodzi;)

Opublikowano
W dniu 31.08.2018 o 10:27, pdk napisał:

to jak nie zapomnisz to podrzuc numer zestawu, ja wezme sie za to dopiero po weekendzie
czemu zacznie kopcic?  mozesz napisac wiecej bo nie wiem o co chodzi;)

Nr nie podam bo wpakowałem to w opakowanie po łożysku i byłem przekonany tymże to ori opak.

Z turbo bedzie się lekko kopcic bo wd będzie wyparowywal od temp.

Edytowane przez wesz82

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.