Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fotosik? imageshack ? a moze cos innego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakiego serwisu uzywacie do wrzucania fotek na strony www/fora/aukcje ?

ja do tej pory uzywalem fotosika ... ale wprowadzili oplaty wiec szukam innego darmowego dobrego serwisu

dajcie jakies propozycje ;>

Opublikowano

zdzierstwo :decayed:

ja smigam na imageshack i jest fajnie... :good:

sa jeszcze

imagik.pl

ifotos.pl

a teraz takie czary wam pokaże:

Wpiszcie w wyszukiwarke: "google.pl"

Nastepnie w puste pole wpiszcie: "darmowy hosting obrazow"

i na pierwszym miejscu zobaczcie co pisze i jak pisze :evil:

Opublikowano

Właśnie widziałem że Ci zdjęcia zjadło... Mnie też już straszną...

Jeszcze takie coś znalazłem:

Od początku lutego rozpoczęliśmy naliczanie opłat za nadmiarowy transfer. Dotknie to niewielkiej liczby osób - mniej niż 1% użytkowników Fotosika. Zgodnie z regulaminem mamy prawo usuwać lub zaproponować opłaty za transfer przekraczający kilkukrotność średniej w serwisie. Dzisiaj ustalamy limity na poziomie kilkadziesiąt razy przekraczającym średni transfer. Musimy to zrobić, gdyż niewielki ułamek użytkowników obciąża nasze serwery zmuszając nas do ponoszenia wydatków, a pozostałym przeszkadza w wygodnym korzystaniu z serwisu. W zakładce Twoje Transfery znajdziesz dokładne statystyki swoich transferów wraz z informacjami o stopniu wykorzystania limitu lub jego przekroczeniu. Jeśli znacząco przekraczasz dopuszczalny limit dokonaj stosownych wpłat na konto w Fotosiku, tak, aby Twoje zdjęcia nie zostały zablokowane.

:kox: :kox: :kox:

Jesteśmy wyjątkowi, załapaliśmy się na 1% :decayed:

Powoli wywalam zdjęcia z fotosika - płacić nie będę :kwasny:

Co ciekawe, sprawdzałem jakie fotki mnie tak zjadają i wygrał baner z tego forum :naughty:

0,405 GB drugi avatar 0,052 :kox:

teraz baner mam tutaj http://www.imagic.pl/

Opublikowano

lece sprawdzic moję zdjęcia... :witch:[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 14:03_________________________________________________jest spoko mam jeszcze 0.931 GB transferu do wykorzystania...

tak swoją drogą to mi się wydaje że sami się o to prosili - chcieli z fotosika zrobic allegro i nasza-klase... ale że im nie wyszło, a ludzie pchają się ze zdjęciami itp to są stratni... :thumbdown:

Opublikowano

Trzeba wrzucać miniaturki i po sprawie :wink4:

Opublikowano

miniaturki? do fotosiika? czy na forum?

łaski nie robią przecież :piroman:

Opublikowano

Tylko imageshack.. :decayed:

A jak nie to serwer www z konta pocztowego i tyle.. :good:

Opublikowano

Dajesz tak:

3b18de41838ddaf6m.jpg

I tak ma sie podobno nie tracić transferu :)

Opublikowano

jarko ale on tak dawal w swoim temacie.. :gwizdanie:

A zobacz co sie teraz tam dzieje :decayed:

Opublikowano

np portale społecznościowe, różnego typu - grono.net z limitem miesięcznym, lub facebook.com bez limitu i daje możliwość uploadu za friko, wrzuca się sporo, potem on sobie je wygodnie pomniejsza, klikacie w fotę prawym, link zewnętrzny i jakość zdjęcia bez "width=" jest taka jak poniżej:

n642424601_1671738_5283.jpg

a link jest lekko rozbudowany, ale cóż...

http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v516/94/109/642424601/n642424601_1671738_5283.jpg

Opublikowano

jarko ale on tak dawal w swoim temacie.. :gwizdanie:

A zobacz co sie teraz tam dzieje :decayed:

Z fotosika:

Możesz ograniczyć transfer i rachunki zamieszczając w serwisach czy na aukcjach mniejsze zdjęcia, bardziej skompresowane. Możesz zamieszczać miniaturki czy wersje średnie zdjęć podlinkowane do pełnego formatu. Możesz w ten sposób zaoszczędzić większość transferu. Jeśli dodajesz link bezpośrednio do zdjęcia dużego formatu, generujesz dużo większy ruch.

Opublikowano
  • Autor

no tylko ja zwsze dawalem miniaturki ....

ten fotosik zszedl na psy ;)

imagic tez mi sie srednio podoba

chyba wybiore tego imageshacka

jest tam mozliwosc zmiany jezyka na pl ;> ? czy musze na ang ?

Opublikowano

nie wiem czy jest ale tam nie ma nic trudnego - sa miniaturki i cale zdjecia... :good:

Opublikowano

jest tam mozliwosc zmiany jezyka na pl ;> ? czy musze na ang ?

translate.google.com angielski->polski

Opublikowano
  • Autor

kurcze nie chodzi mi o to ze nie znam angielskiego

bo znam ... ale pytam dlatego ze jeszcze nie zaglebialem sie w serwis

a zawsze wygodniej po PL niz po ANG

Opublikowano

google robi Ci wtedy z tego polską stronę i prawie nie zauwazysz roznicy

chyba nie wiesz o czym napisalem wyzej, wejdz na te strone googla, wpisz domene taka, jaka jest imageshack.com (?) i wtedy google tlumaczy cala strone od razu zamieniajac guziki z ang na pl

nie chodzilo mi o to, ze masz tlumaczyc pojedyncze slowka :hi:[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 15:02_________________________________________________

sprawdź: http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=pl&u=imageshack.com&sl=en&tl=pl

Opublikowano
  • Autor

aaaaaaaa

oo kurcze ;D

jak tak to dzieki

:good:[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 15:04_________________________________________________dobra sprawa

;)

wiec juz dalej nie szukam ...

wybieram imageshacka

Opublikowano

Jak Wujek Freon zrobi to nie ma we wsi :>

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

uzywasz tego ?

jakies opinie ;> ?

+ / - ;> w porownaniu do innych tego typu portali ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.