Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Falująca temperatura płynu chłodzącego


kiblos

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy jadę normalnie czyli żadnych ostrych przyspieszeń czy jakichś wielkich prędkości to temperatura jak w mordę strzelił 90 stopni Celciusza, ale jak kręcę bardzo wysoko, często nawet w czerwone pole to temperatura spada o 15-20 stopni i nie mam pojęcia czemu. Stan płynu chłodzącego jest w normie, nie wiem czy martwić się tym objawem czy też nie przejmować się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód szybko dochodzi do tych 90stopni przedtem jak miałem renault 19 to nie mogłem jej dogrzać w zimę przez termostat. Jeszcze takie małe pytanko, dużo rozbierania żeby wymienić termostat?? 3 dni temu wymieniałem pompę wspomagania, makabra, więc jak roboty podobnie to narzazie dam sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód szybko dochodzi do tych 90stopni przedtem jak miałem renault 19 to nie mogłem jej dogrzać w zimę przez termostat. Jeszcze takie małe pytanko, dużo rozbierania żeby wymienić termostat?? 3 dni temu wymieniałem pompę wspomagania, makabra, więc jak roboty podobnie to narzazie dam sobie spokój.

z termostatem to jest nie wiele roboty ale godzinkę musisz poświecić.najlepiej kup ori i nie oszczędzaj na tym :good:miejmy nadzieję że na tej wymianie poprzestanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...