Skocz do zawartości
IGNOROWANY

miga check engine


Grzescio1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. od kilku dni mam problem z migajaca kontrolna check engine. samochód wtedy wariuje, trzęsie silnikiem, dusi się, brak mocy, większe spalanie. byłem u znajomego i jest błąd od sondy lambdy i wypadanie zapłonu. co może być przyczyną? dodam że audi a4 b6 1.6 benzyna bez gazu

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadanie zapłonu spowodowane może być świeca , przewód świecy , powinno jeszcze błędzie być napisane który cylinder u mnie wypieła się kostka od wtryskiwacz . Posprawdzaj najpierw wszystko może coś się wypieło . To będzie jedna z tych rzeczy pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2018 o 18:29, Grzescio1990 napisał:

Witam. od kilku dni mam problem z migajaca kontrolna check engine. samochód wtedy wariuje, trzęsie silnikiem, dusi się, brak mocy, większe spalanie. byłem u znajomego i jest błąd od sondy lambdy i wypadanie zapłonu. co może być przyczyną? dodam że audi a4 b6 1.6 benzyna bez gazu

i co udało się zlokalizować problem i naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rogas1990 napisał:

mialem kiedys podobny problem w 1.4 tsi - winny byl rozrząd 

Tyle że 1.6 MPI jest tylko na pasku rozrządu i nie ma z drugiej strony łańcuszka rozrządu tak jak to jest stosowane w silnikach tsi, a przypuszczam że w twoim przypadku to właśnie wina leżała po stronie łańcuszka. Przerabiałem temat u kumpla w a3 2.0 FSI i tam dział się ten sam problem co u autora tematu, wymieniliśmy cewki, czujniki stukowe, akumulator, a wina jednak leżała po stronie łańcuszka a dokładniej napinacza. W MPI jednak to zacząłbym od wymiany cewki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...