-
Problemy z odpaleniem Audi A4 B6 1.6
Rozwiązałeś problem?
-
Szarpanie, dławienie, falowanie obrotów i strzały w dolocie po dłuższym postoju
Jakie macie objawy że chcecie wymieniać te gumy ?
-
Problemy z odpalaniem 1.6 gaz
Problem rozwiązałeś ?bo mam podobnie
-
Odpala i gaśnie
Skad wiesz i jak doszedł do tego ?
-
Odpala i gaśnie
Problem rozwiązałeś? Mam takie same objawy
-
A4 b6 1.6 ciężko pali, strzela w kolektor
Problem rozwiązałeś?
-
Auto odpala i gaśnie na zimnym i na ciepłym. Jak odpali to za 15 razem
Rozwiązałeś problem ?
-
A4 b6 1.6 ciężko pali, strzela w kolektor
Tak trzeba
-
A4 b6 1.6 ciężko pali, strzela w kolektor
U mnie od góry też wyglądały ok ale po wymontowaniu okazały sie pęknięte chyba 2 sztuki spróbuj i daj znać
-
A4 b6 1.6 ciężko pali, strzela w kolektor
Miałem ten sam problem i znowu sie pojawia wymiana łączników - uszczelek kolektora ssącego ponad rok temu wymienilem i problem z odpalaniem ustał ale od tygodnia znowu sie pojawił więc warto zajrzeć tak i sprawdzić daj znać jak zdiagnozujesz problem
-
Szarpanie, dławienie, falowanie obrotów i strzały w dolocie po dłuższym postoju
Potwierdzam u mnie po wymianie problem znikł
-
Wentylator nie wyłącza się
Powinieneś sobie zakupić kosztuje to 20 zl i będziesz mógł sam sprawdzać błędy
-
Wentylator nie wyłącza się
A sprawdzałeś jakie występują błędy? Może to być wina termostatu on też odpowiada za załączanie wentylatora bo w nim znajduje sie czujnik
-
Chodzący wentylator przy przekręconym kluczyku.
W termostacie jest jeszcze czujnik i to on odpowiada za ciągłe działanie wentylatora
-
Chodzący wentylator przy przekręconym kluczyku.
W termostacie jest czujnik ktory nie jest rozbieralny ani naprawialny kup nowy termostat odlacz od tego ktory w aucie znajduje sie ta wtyczka podeplmodepnij pod nowy termostat i odpal auto zgas i powinno na jakis czas pomoc ale najlepszym rozwiazaniem jest poprostu wymiana na nowy termostat choć nieraz nie jest to dobrym pomysłem
romszy1
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta