Treść opublikowana przez romszy1
-
Problemy z odpaleniem Audi A4 B6 1.6
Rozwiązałeś problem?
-
Szarpanie, dławienie, falowanie obrotów i strzały w dolocie po dłuższym postoju
Jakie macie objawy że chcecie wymieniać te gumy ?
-
Problemy z odpalaniem 1.6 gaz
Problem rozwiązałeś ?bo mam podobnie
-
Odpala i gaśnie
Skad wiesz i jak doszedł do tego ?
-
Odpala i gaśnie
Problem rozwiązałeś? Mam takie same objawy
-
A4 b6 1.6 ciężko pali, strzela w kolektor
Problem rozwiązałeś?
-
Auto odpala i gaśnie na zimnym i na ciepłym. Jak odpali to za 15 razem
Rozwiązałeś problem ?
-
A4 b6 1.6 ciężko pali, strzela w kolektor
Tak trzeba
-
A4 b6 1.6 ciężko pali, strzela w kolektor
U mnie od góry też wyglądały ok ale po wymontowaniu okazały sie pęknięte chyba 2 sztuki spróbuj i daj znać
-
A4 b6 1.6 ciężko pali, strzela w kolektor
Miałem ten sam problem i znowu sie pojawia wymiana łączników - uszczelek kolektora ssącego ponad rok temu wymienilem i problem z odpalaniem ustał ale od tygodnia znowu sie pojawił więc warto zajrzeć tak i sprawdzić daj znać jak zdiagnozujesz problem
-
Szarpanie, dławienie, falowanie obrotów i strzały w dolocie po dłuższym postoju
Potwierdzam u mnie po wymianie problem znikł
-
Wentylator nie wyłącza się
Powinieneś sobie zakupić kosztuje to 20 zl i będziesz mógł sam sprawdzać błędy
-
Wentylator nie wyłącza się
A sprawdzałeś jakie występują błędy? Może to być wina termostatu on też odpowiada za załączanie wentylatora bo w nim znajduje sie czujnik
-
Chodzący wentylator przy przekręconym kluczyku.
W termostacie jest jeszcze czujnik i to on odpowiada za ciągłe działanie wentylatora
-
Chodzący wentylator przy przekręconym kluczyku.
W termostacie jest czujnik ktory nie jest rozbieralny ani naprawialny kup nowy termostat odlacz od tego ktory w aucie znajduje sie ta wtyczka podeplmodepnij pod nowy termostat i odpal auto zgas i powinno na jakis czas pomoc ale najlepszym rozwiazaniem jest poprostu wymiana na nowy termostat choć nieraz nie jest to dobrym pomysłem
-
Falowanie obrotów A4 B6 1.6 ALZ
Podnieś obroty ns biegu jałowy powinno pomóc
-
Czas działania pompy
Nie odcina bo na ciepłym nie ma problemu
-
Czas działania pompy
Ponieważ jak od razu po przekreceniu stacyjka zapale auto to odpala A jak zaczekam 5 sekund to odpala i gaśnie i tak 3 razy
-
Czas działania pompy
Witam Jak zwiększyć czas pracy pompy paliwa po przekreceniu kluczyka w stacyjce vagiem com
-
miga check engine
i co udało się zlokalizować problem i naprawić ?
-
Problem z silnikiem ALZ
i co udało się zlokalizować problem i naprawić ?
-
Problem z silnikiem ALZ
Witam niech spróbuje odłączyć przepływomierz i spróbuje jak nie to pompę wtórnego niech odłączy i tez spróbuje czytałem gdzies na forum ze ktos miał taki sam problem
-
17525/P1117 - Oxygen (Lambda)
Witam Posiadam błąd : 17525/P1117 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating Circuit: B1 S2: Short to Ground Sprawdziłem okablowanie idące ze sondy do wtyczki idą kable -biały -brazowy -czerwono biały -żółto zielony - czarny ale on jest obcięty dodatkowo kabel biały jest zlutowany z kablem idący gdzieś dalej prawdopodobnie do LPG
-
[A4 B6 1.6] Przygasanie w momencie zejścia z obrotów
Witam ja tez poszukuje informacji na ten temat ?
-
Wąż (kolanko) układu podciśnienia - gdzie kupić? [ZDJĘCIE]
Witam ostatnio zauwazyłem ze własnie tak gdzie kolega tylko po drugiej stronie przewodu cos syczy wyciagnełem przewód nie jest dziurawy zacisnełem obejmo slimakowa i nadal syczy czy uwas tez tak samo jest zaznaczono na niebiesko ten przewód