Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

romszy1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez romszy1

  1. romszy1 odpowiedział(a) na olpen temat w 1.6
    Witam i co poprawiło coś sie rozwiązaliście problem bo mam tak samo
  2. przyłaczam sie do pytania tez taki potrzebuje
  3. romszy1 odpowiedział(a) na olpen temat w 1.6
    1 jest gaz 2. kable świece wymienione 3. przepustnica czysta
  4. romszy1 odpowiedział(a) na olpen temat w 1.6
    Witam, czy udało się ustalić przyzynę i rozwiąć problem? mam podobnie. Pozdrawiam
  5. Witam mam takie same objawy rozwiązał ktoś ten problem?? pozdrawiam
  6. romszy1 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam ile g/s powinno wskazywać przepływomierz bo u mnie max do 60 proszę o sprawdzenie logów LOG-01-003-xxx-xxx.csv LOG-01-03-xxx-xxx.csv LOG-01-0083-xxx-xxx.csv LOG-0003-xxx-xxx.csv
  7. ale który czujnik może być uszkodzony ?
  8. n temp. na zegarach ok a jak sprawdzić działanie termostatu vagiem ? czy ktoś może pomóc? A sprawdziłeś to co mówiłem ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk na screnie jest podglad z vaga dziwi mnie ten wskaznik -40st i -48st
  9. temp. na zegarach ok a jak sprawdzić działanie termostatu vagiem ? czy ktoś może pomóc?
  10. Witam mam problem na vag wyskakuje mi błąd i wentylator wlacza sie na zimnym silniku 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 009 - Open or Short to Ground - Intermittent dodatkowo zrobiłem screen z bloku pomiarów oczywiście na zimnym silniku prosze o pomoc
  11. romszy1 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Proszę o pomoc i o opinie Po około 2 dniach aku pada pobór prądu pobiera bezpiecznik 38 i 24 czyli moduł komfortu jeśli wyciągnę te bezpieczniki aku bardzo dobrze trzyma 0 poboru prądu Po włożeniu bezpiecznika delikatnie iskrzy jak wkładam nie ma znaczenia czy włożę 38 czy 24 pobór prądu jest czy to jest wina modułu komfortu czy po wymianie napewno będę musiał zaprogramować klucze ale czy immobilizer?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.