Treść opublikowana przez romszy1
-
Spadanie obrotów
Witam i co poprawiło coś sie rozwiązaliście problem bo mam tak samo
-
Zawor- uklad powietrza wtornego.
przyłaczam sie do pytania tez taki potrzebuje
-
Problem z mieszanką
1 jest gaz 2. kable świece wymienione 3. przepustnica czysta
-
Problem z mieszanką
Witam, czy udało się ustalić przyzynę i rozwiąć problem? mam podobnie. Pozdrawiam
-
[A4 B6 1.6] Przygasanie w momencie zejścia z obrotów
Witam mam takie same objawy rozwiązał ktoś ten problem?? pozdrawiam
-
przepływomierz
Witam ile g/s powinno wskazywać przepływomierz bo u mnie max do 60 proszę o sprawdzenie logów LOG-01-003-xxx-xxx.csv LOG-01-03-xxx-xxx.csv LOG-01-0083-xxx-xxx.csv LOG-0003-xxx-xxx.csv
-
właczajacy sie wentylator na zimnym silniku
ale który czujnik może być uszkodzony ?
-
właczajacy sie wentylator na zimnym silniku
n temp. na zegarach ok a jak sprawdzić działanie termostatu vagiem ? czy ktoś może pomóc? A sprawdziłeś to co mówiłem ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk na screnie jest podglad z vaga dziwi mnie ten wskaznik -40st i -48st
-
właczajacy sie wentylator na zimnym silniku
temp. na zegarach ok a jak sprawdzić działanie termostatu vagiem ? czy ktoś może pomóc?
-
właczajacy sie wentylator na zimnym silniku
Witam mam problem na vag wyskakuje mi błąd i wentylator wlacza sie na zimnym silniku 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 009 - Open or Short to Ground - Intermittent dodatkowo zrobiłem screen z bloku pomiarów oczywiście na zimnym silniku prosze o pomoc
-
pobór pradu
Witam Proszę o pomoc i o opinie Po około 2 dniach aku pada pobór prądu pobiera bezpiecznik 38 i 24 czyli moduł komfortu jeśli wyciągnę te bezpieczniki aku bardzo dobrze trzyma 0 poboru prądu Po włożeniu bezpiecznika delikatnie iskrzy jak wkładam nie ma znaczenia czy włożę 38 czy 24 pobór prądu jest czy to jest wina modułu komfortu czy po wymianie napewno będę musiał zaprogramować klucze ale czy immobilizer?