Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana fis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .  Chciałbym uzyskać pomoc od bardziej kompetentnych osób w sprawie pixeli na wyświetlaczu . Czy może mi ktoś krok po kroku pomóc ( wytłumaczyć / opisać / pokazać na zdj.) jak zdemontować licznik i czy wyświetlacz mogę zakupić bez problemu taki jak na foto ? Pozdrawiam 

 

ps : Audi a4b6 2.0 fsi 2003r. 

40325465_2315745591773955_2616933301553725440_n.jpg

3d12eb594db698a34d746e032438.jpg

Opublikowano

To ja się podłączę przy okazji. Czy można wymienić sam FIS czerwony na FIS kolor bez wymiany całego licznika? Czy to tylko wypięcie i wpięcie taśmy jak widać na zdjęciu zamieszonym przez kolegę?

Opublikowano

demontaż licznika polega na odkręceniu dwóch śrubek które znajdują się pod maskownicą na dole licznika między przyciskami "Mode" a "check" - trzeba ten plastik po prostu ciągnąc do siebie i wyjdzie. Co do wyświetlacza to jak jest on do liczników a4 B6 to możesz go kupić i wymienić, ale nie jest to takie proste, bo musisz rozebrać licznik prawie na części pierwsze - opis gdzieś jest na forum. Są też firmy które wymieniają lub naprawiają te wyświetlacze - na wymianę dostaniesz gwarancję i masz spokój, że ci nic nie nawali. Ja u siebie w takiej firmie naprawiałem licznik z kolorowym wyświetlaczem i odpukać już mam parę ładnych lat spokój (jak chcesz to mogę podać na PW namiary na firmę w której to naprawiałem)

Co do pytania kolegi @Damianq to nie ma możliwości wymiany samego wyświetlacza czerwonego na kolorowy - trzeba zmienić cały licznik.

Opublikowano
  • Autor

lukasz_mk2 dzięki wielkie za odp . Te 2 śrubki przy kierownicy pod maskownica miałem już rozkrecone tylko nie byłem pewny czy to tyle czy jeszcze gdzieś się coś rozkręca żeby nic nie powyrywac i połamać ;) Jak wyciągnę po pokombinuje czy dam radę sam czy nie ale mam parę kroków od domu szpeca co pracuje w VW więc będę go męczył jak uda mi się go dorwać bo z tym bywa różnie:p Pozdrawiam 

Opublikowano

Jak licznik jeszcze nigdy nie był wyciągany to może iść strasznie ciężko, ale prosty trzeba zaprzeć nogi o podłogę i szarpnąć ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.