Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pozycje w kierunkach.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. 

Ktoś podpowie jak ogarnąć pozycję w kierunkach przednich lamp ? Żeby delikatnie cały czas świeciły jak USA ?

Opublikowano

Kodowaniem, w VCDS chyba widziałem podpowiedzi do tego bodajże w central electric.

Opublikowano
  • Autor

Mam Vcds.  Tylko nie wiem jak się zabrać do tego. Jakby ktoś objasnil co i jak, to było by git.

Opublikowano

09 - Central Electric -> Coding 07 -> Long Coding Helper:

Bajt 10 - zaznacz checkbox w bit 0 (albo zmień wartość na 1)

image.png

 

Jak chcesz żeby się paliły jeszcze z dziennymi DRL to:

09 - Central Electric -> Coding 07 -> Long Coding Helper:

Bajt 2 - bit 6 - zaznaczasz checkbox albo zmieniasz wartość na 1

image.png

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki. Jutro będę ogarniał.

Opublikowano
  • Autor

Dziękiza pomoc. Temat ogarnięty w 5 min. Do.zamknięcia. 

Opublikowano
Godzinę temu, radzio06 napisał:

Dziękiza pomoc. Temat ogarnięty w 5 min. Do.zamknięcia. 

Dziala? Wstaw fotke ?

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, luk330 napisał:

Dziala? Wstaw fotke ?

Działa perfekcyjnie ! Do tego Halogeny wraz z dziennymi.

 

20180912_160018.jpg

20180912_202053.jpg

20180912_202239.jpg

 

20180912_202457.jpg

Opublikowano

Ja u siebie tez na chwile wlaczylem, ale nie podoba mi sie sposob migania ? w bmw mialem wlaczone amerykanskie postojowki to kierunkowskaz wylaczal sie i wlaczal w czasie migania a w audi niestety przygasa i sie rozjasnia... chociaz cos czuje,ze da sie to jakos kodowaniem ogarnac, ale brak podpowiedzi w vcds ?

Opublikowano

uważaj tylko na Poilicję bo nie do końca jest to legalny temat z ciągle świecącymi się kierunkami

Opublikowano
7 godzin temu, ira2 napisał:

uważaj tylko na Poilicję bo nie do końca jest to legalny temat z ciągle świecącymi się kierunkami

Jeździłem z takimi kierunkami jak miałem BMW 3,5 roku, na przeglądach też z aktywną tą funkcją i nigdy nie miałem problemu. Kiedyś zatrzymali mnie za brak rejestracji z przodu, kierunki się świeciły i też nie mieli problemów, a auto mi dość konkretnie przetrzepali. Oczywiście, zależy jaki policjant się trafi ;) 

Opublikowano
15 godzin temu, luk330 napisał:

Jeździłem z takimi kierunkami jak miałem BMW 3,5 roku, na przeglądach też z aktywną tą funkcją i nigdy nie miałem problemu. Kiedyś zatrzymali mnie za brak rejestracji z przodu, kierunki się świeciły i też nie mieli problemów, a auto mi dość konkretnie przetrzepali. Oczywiście, zależy jaki policjant się trafi ;) 

ja tak miałem na przeglądzie rejestracyjnym i diagnosta za bardzo nie chciał podbić dowodu twierdząc, że jest to nie zgodne z prawem

podałem mu właśnie przykład BMW 5 i powiedział, że tam świeci się obrysówka a żarówka do kierunku jest wyłączona 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.