Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brudne filtry


tajesi1003

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dzisiaj mialem pierwsza wymiane filtrow po zalozeniu gazu, czas jaki uplynal od zalozenia do wymiany filtrow to ok 8tys i troche sie zdziwilem bo filtry byly dość bardzo zabrudzone.

Gazownik mowil ze przy pierwszej wymianie zazwyczaj filtry sa czyste i zebym zmienil stacje tankowania a zawsze tankuje na statoil nigdzie wiecej.

Czyzby na statoilu mieli taki kiepski gaz??czy przyczyna moze byc gdzie indziej??

Auto Audi 1.8t bfb 2004rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatankuj do nastepnej wymiany na innych stacjach. Ja z reguły nie tankuje na statoilu bo maja srednie paliwo. O dziwo najlepiej auto jeździło mi na wszelkich paliwach ze stacji E.Leclerc - podobno to to samo co orlen tyle że taniej.

Mysle ze to kwestia kiepskiego gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mordeliuss napisał:

Zatankuj do nastepnej wymiany na innych stacjach. Ja z reguły nie tankuje na statoilu bo maja srednie paliwo. O dziwo najlepiej auto jeździło mi na wszelkich paliwach ze stacji E.Leclerc - podobno to to samo co orlen tyle że taniej.

Mysle ze to kwestia kiepskiego gazu.

Ogolnie nie mialem zadnych problemow typu falowanie obrotow itp.tylko te filtry brudne.

Tak tez bede musial zrobic.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tajesi1003 napisał:

Ogolnie nie mialem zadnych problemow typu falowanie obrotow itp.tylko te filtry brudne.

Tak tez bede musial zrobic.

Dzięki

To znaczy, że spełniają swoją funkcję.

Sorry taki mamy klimat...tzn gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć też na uwadze, że nieraz logo na stacji takie samo, a paliwo różnej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...