Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralnym zamkiem


MarcinP1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Tak jak w temacie mam problem z centralnym zamkiem.  Mianowicie jak auto zamknę z pilota to nie moge go otworzyc. Dopiero jak wloze kluczyk do stacji i przekrece to się rozblokowuje.  Na kokpicie swieci sie caly czas swiatlo od awaryjnych(po zamknieciu po chwili powinno zgasnac).Auto było u elektromechanika i stwierdził że najprawdopodobniej moduł komfortu. Kupilem identyczny modul ,założyłem przypisalem kluczyki i.....

Chwilę było dobrze i znowu to samo.... 

Najgorsze jest w tym wszystkim to że nie mam wkładki w lewych drzwiach i jedyne wejście do środka to tylko przez bagażnik 

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie z tyłu. Jak włączyłem zapłon drzwi się otwieraly z pilota nie. Kable były lutowanie 2 nowe zamki i to samo. Kupiłem wiązke drzwi za 20zl 30 min wymiana i spokój już z rok wszystko działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się nie pamiętam ile ale kilka minut trzeba czekać. Trzeba by się podłączyć do Mk i sprawdzić błędy jakie sypie skoro ze wszystkimi drzwiami masz problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spróbował jeszcze od takiej głupiej i prozaicznej sprawy jak wymiana bateryjki w pilocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie .. . Jeżeli jest wszystko ok to awaryjne gasną po jakimś czasie... ok 5 min. Ale u mnie jak zablokuje się to przycisk od awaryjnych święci się cały czas....  dioda w drzwiach druga normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...