Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 AVANT 1.6 - Kierownica krzywo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim!

W skrócie.
Dziś kupiłem.
Przejechałem 30km.
Trzyma się drogi nic nie stuka nic nie puka ale kierownica lekko skrzywiona przy ustawieniu kół na wprost do kierunku jazdy.

Co może być tego przyczyną?
Z tego co czytałem kiedyś o tym modelu to przy wymianie przedniego zawieszenia należy ustawić geometrie.
Czy tu leży wina?
Jakieś rady co zrobić z tym fantem?
Nie jest to jakieś uciążliwe no ale jednak kierownica krzywo jest ?‍♂️

Pozdrawiam!
 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin
Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - temat przeniesiony

 

Opublikowano

cześć :)

To kwestja geometrii - ktoś pewnie nie do końca zrobił dobrze (nie ustawił dobrze kierownicy) 

lub

ktoś po prostu odkręcał kierownicę i krzywo ją zamontował.

Żeby kierownica była prosto to najprościej ją zdemontować i zamontować jeszcze raz z dobrym ustawieniem.

Pytanie czy podczas jazdy nie ściąga samochodu ?

Po dłużyszm odcinku też możesz sprawdzić czy nie "ścina" opon ... 

Bo być może ustawienie geometrii będzie potrzebne.

Edytowane przez zbychzz

Opublikowano
  • Autor
2 minutes ago, zbychzz said:

cześć :)

To kwestja geometrii - ktoś pewnie nie do końca zrobił dobrze (nie ustawił dobrze kierownicy) 

lub

ktoś odkręcał kierownicę.

Żeby kierownica była prosto to najprościej ją zdemontować i zamontować jeszcze z dobrym ustawieniem.

Pytanie czy podczas jazdy nie ściąga samochodu ?

Po dłużyszm odcinku też możesz sprawdzić czy nie "ścina" opon ... 

Bo być może ustawienie geometrii będzie potrzebne.

Z tego co czytałem to najgorsze właśnie co można zrobić to ją zdemontować i zamontować na nowo ?
Podczas jazdy nie ściąga samochodu. No oczywiście przy ustawieniu kierownicy prosto będzie ściągać ?
Można to samemu zrobić czy jechać na warsztat żeby to doprowadzili do porządku?

Opublikowano

można samemu - odkręcasz poduszkę i ukazuje się śruba od kierownicy. Pytanie tylko czy masz taki klucz :)

Opublikowano
  • Autor

Tylko czy wina leży w kierownicy.. Czy w zawieszeniu ?

Opublikowano

to musisz sprawdzić

Opublikowano
  • Autor

Nie chce zakładać nowego tematu więc tutaj spytam. Jakaś rekomendowana firma jeżeli chodzi o rozrząd?

Opublikowano
1 godzinę temu, wojtlus napisał:

Nie chce zakładać nowego tematu więc tutaj spytam. Jakaś rekomendowana firma jeżeli chodzi o rozrząd?

INA będzie spoko ;)

Opublikowano
  • Autor

Hej to znowu ja :D 

Jeżeli chodzi o olej? Jest kartka że był lany 10w40 Mobila lać ten sam czy zmienić chociażby firmę? (przebieg 270kkm)
Czy wyłącznie akumulatora spowoduje rozkodowanie radia? (skąd ew brać ten kod? salon audi?)
 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.