Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie o takie felgi z allegro


janSerce

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w temacie, chciałbym kupić takie fele http://moto.allegro.pl/item551873645_polerowane_nowe_felgi_16_5x112_audi_a3_a4_a6_a8.html wzór mi sie podoba ale nie wiem jak z trwałoącią takich felg, ori raczej to nie są a cena też nie jest niska, kupował już ktoś takie fele? wypowiedzcie się. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój :thumbdown: własnie pare godzin temu odradzilismy zakup takich felg jednemu koledze.

Kup lepiej ori używane :naughty: i napewno pojeździsz na nich dłużej niż na tych nowych replikach bo ci się zaraz pogdą i wogóle... niema co ich porównywać z trwałością do ori, nawet używanych ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16" i tak nie zegniesz .. chyba ze masz do tego dar

cena bardzo wysoka

ja za ta cene szukalbym 19"

a 18" to bedziesz przebierac

a tak na serio to kup lepiej ori 17" uzywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za drogie jak na 16'', popatrz rowniez w inne tematy, tam tez doradzalismy felgi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17" i wzwyż ponieważ 16" za tak dużą kase się nie opłaca,ale popieram jak najlepiej kolegów poszukaj sobie np 17 lub 18 ORI używek nawet i będziesz zadowolony niż te podróbki 16" za tą cenę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare godzin wczesniej byl podobny temat.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzor jak na 16'' to mega lipa, ale sam wlasnie jestem na etapie szukania s-line 19'' i z tym co powiedzial Nowak_zg sie nie zgodze, bo trzepie alledrogo dzien w dzien i za taka kase 19'' to ni hu hu, ale 17'' fajnych jest od groma

tu masz np 17'' za dobra kase http://moto.allegro.pl/item564376526_sprzedam_felgi_do_audi_a4_a6_a8_plus_opony_w_bdb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare godzin wczesniej byl podobny temat.. :gwizdanie:

dokładnie .... a już myślałem że coś zemną nie teges .... albo ktoś post wykasował :mysli:

16" w tym wzorze to masakra ..... daj sobie spokój :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzor jak na 16'' to mega lipa, ale sam wlasnie jestem na etapie szukania s-line 19'' i z tym co powiedzial Nowak_zg sie nie zgodze, bo trzepie alledrogo dzien w dzien i za taka kase 19'' to ni hu hu, ale 17'' fajnych jest od groma

bo trzeba umiec szukac ;) nikt nie powiedzial ze beda odrazu

... 19" moj kolega takie skupuje w cenie od 500zl do 1200zl

:) nie tylklo allegro czlowiek zyje ... sa tez znajomi ktorzy handluja felgami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy z tym wzorem w rozmiarze 16"-17" wyrastają jak grzyby po deszczu :confused4: Ludziska zrozumcie że ten wzór to minimum w 18" a zalecane 19" :wink4: Mniejsze wyglądają jak kołpak. No i jeśli chodzi o jakość to szukać ori Audi albo MAM8. A takie wymysły to wogóle porażka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...