Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blad nie wiem o co chodzi


Kuciek555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy za bardzo nie wiem czy dobra grupa tematu mam pytanie od jakiegos czasu autko samo sobie podnosi obroty czasami do 1000 dpf czysty patrzylem na kompie dodam ze mam taki blad nie wiem o co chodzi ktos jest w stanie pomoc? 

Pacjent : a4 b8 2.7v6 tdi 2011r 265tys najechane

W zalaczniku zdjecie bledu szukalem w necie ale nie wiem o co chodzi co zrobic? Wymienic? 

20180915_161931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdziałem voltomierzem jak jest z Ładowaniem dodam ze na wolnych obortach wrecz nie ładuje wogole dopiero jak podniesie sobie obroty do 1000 to zoaczyna normalnie ładować 14,3 v i z tąd pytanie czy wina tego modułu czy alternatora jakies sugestie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kuciek555 napisał:

W zalaczniku zdjecie bledu szukalem w necie ale nie wiem o co chodzi co zrobic? Wymienic? 

to bardzo słabo szukasz.... stawiam że problemem jest akumulator, jego kodowanie lub komunikacja ze sterownikiem.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co jest w can Gateway czy jak tam. Ja miałem uwalony regulator napięcia na altku niby ladowanie było ok ale czasem tak sobie właśnie podnosił obroty. A i przy okazji nowy kabel od altka do podszybia

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i super jutro bądz po jutrze zobacze a myślicie ze w tym can getway pokaze mi jezeli to bedzie aku czy altek to pokaze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kuciek555 napisał:

i super jutro bądz po jutrze zobacze a myślicie ze w tym can getway pokaze mi jezeli to bedzie aku czy altek to pokaze ?

przecież masz wywalony błąd, czego ty oczekujesz ? zacznij od sprawdzenia najprostszych rzeczy, wystarczy niepoprawne kodowanie i już będziesz miał podwyższone obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jeszcze jedno pytanie jak odpale auto to ładowanie jest na poziomie 12,9 po dodaniu gazu wskakuje na 14,4 i tak juz zostaje ktos mial z was podobnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...