Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przekładka silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć urwał mi sie zawór i narobił bałaganu, sklepał świece uszkadzając głowice i tłok, dlatego zostaje mi wymiana całego słupka, ofert jest dużo na allegro, czego warto szukać, plus jest taki że większość silników jest wyciągnięta z anglików które nie widziały LPG, czy wszystkie słupki są identyczne Audi TT A3 itp  chodzi o mocowania poszczególnych elementów , różnica jest w SAI-EGR niektóe chyba tego nie miały

Opublikowano

Żeby nie mieć żadnych kombinacji, szukaj tylko z B6 B7, chociaż z passata i A6 też ppdejdzie. Podobno inna jest miska i termostat szczegółów nie znam, ale da się bo ludzie wkładają. Ja sam jestem po przekladce, ale też z B6, Generalnie AVJ, BFB, AMB, BEX, no i pewnie z Exeo, ale kodu teraz nie pamiętam. 

Z poprzecznymi nie wiem, ale raczej jeszcze trudniej, o ile bloki się nie różnią. 

Edytowane przez Bromchit

Opublikowano
  • Autor

Wiem że tak było by najłatwiej ale jest ciężko z dostępnością u  mnie w okolicy jest jeden ADR  i drugi bez SAI a stoi też od a3 w dobrej cenie i dają gwarancje, wypada wyciągnąć mój i pojechać z nim dla porównania myślałem żeby tego uniknąć, miska do przełożenia co do termostatu to raczej też chyba że właśnie jest inaczej 

Opublikowano

Akurat SAI jest najmniej istotny, ja u siebie wywalilem wszystko co się dało i zaślepiłem otwór w głowicy. Wiem wywali błąd. Można to wyłączyć u jakiegoś tunera, a ja akurat i tak muszę to ogarnąć, bo dodatkowo nie mam katalizatora, więc ogarnę jednocześnie dwa tematy. 

ADR z tego co się orientuję ma inne wałki rozrządu, więc nie wiem jakby to latało. 

Edytowane przez Bromchit

Opublikowano
  • Autor

a błąd z sai jest tylko w komputerze czy swieci na zegarach i w zasadzie daje to cos? silnik rozebrany, jest zmasakrowany jeden zawór się urwał i zrobił rewolucje kawałki gniazd zaworowych powpadały do turbiny, z głowicy nic nie idzie zrobić, a blok na tym cylindrze porysowany

wiadomo żeby nowy silnik miał jak największy stopień sprężania, ale jak wiadomo to nie nowe sprzedają tylko z jakimś przebiegiem, czy 12 bar na cylinder to okey do jakiej dolnej granicy warto wybrać silnik

Edytowane przez QuikSilver

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.