Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak nie produkują ??? Tylko jest coś takiego, że czarne są zamienione na zielone. Jaki masz nr. tego czujnika sprawdzałeś, zapisałeś gdzieś jak go miałeś na wierzchu ?

I nie kupuj na allegro tego czujnika

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie ja mam zielony a gdzie radzisz kupic?

Opublikowano

no wlasnie ja mam zielony a gdzie radzisz kupic?

Tylko ASO

Opublikowano
  • Autor

Spok bede musial na rzeszow uderzyc kurde ssania nie ma i nie chce odpalac jak zimny

Opublikowano

Czujnik uszkodzony, nawet sam go "zdiagnozowałeś" on jest odpowiedzialny m.in. za ssanie. Czujnik koszt w ASO 115 PLN + oring 4 PLN

Jaki w końcu masz silnik, bo na pewno nie [ADP] ???

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie patrzylem bo auto stoi w garazu u mojego ojca a to kawalek drogi no to mi sie wydaje jedyna przyczyna jak zaloze nowy czujnik jade na kompa

Opublikowano
  • Autor

74kw napewno

Opublikowano
  • Autor

spoko he he musze jakiegos kolesia poszukac co na vag sie zna bo czujnik komfortu mi trzeba zaprogramowac bo szyby sie aut nie domykaja i oswietlenie aut nie dziala po wizycie w warsztac9ie gdzie koles zaczal cos tam vagiem w aucie grzebac a nic sie na tym nie znal[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 11:09_________________________________________________a i jeszcze jedno pytanko czy w tym silniku sa 2 czujniki czy 1?

Opublikowano

a i jeszcze jedno pytanko czy w tym silniku sa 2 czujniki czy 1?

Jest jeden "dwusekcyjny" podaj typ silnika to podam Ci nr.

Opublikowano
  • Autor

1595,99 CM3, 74,00KW

Opublikowano

wydaje mi się że raczej koledze chodziło o oznaczenie czyli tak jak u Ciebie w profilu ADP

Opublikowano
  • Autor

HE HE IREK POSZEDŁ KUPOWAC TEN CAŁY CZUJNIK.... A JA SIE NIE ZNAM NA SILNIKACH HA HA POZDRAWIAM:)

Opublikowano

HE HE IREK POSZEDŁ KUPOWAC TEN CAŁY CZUJNIK.... A JA SIE NIE ZNAM NA SILNIKACH HA HA POZDRAWIAM:)

Nie krzycz

Proponuję poczytać troszeczkę http://www.a4-klub.pl/smf/regulamin_forum-t22622.0.html, szczególnie pkt. 15

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Oj przepraszam panowie bardzo dziecko mi na kolanach siedziało i capsa właczyło:)[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 15:08_________________________________________________No juz wiem AHL i ile w nim jest czujnikow 1 czy 2?[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 16:45_________________________________________________Wymieni;lem czujnik i hula spoko

Opublikowano

Napisz który czujnik wymieniłeś (temperatury ?), rozwiń troszkę "dla potomnych"

Opublikowano
  • Autor

Tak wymienilem czujnik temperatury ten 4 pinowy na bloku silnika i wszystko wrocilo do normy

  • 3 lata później...
Opublikowano

Jakoś nie kąsam tego wątku a problem mam podobny. Otóż zauważyłem przypadkiem przy wyprzedzaniu, że auto nie wkręca mi się powyżej 5000 obrotów. Ani na LPG ani na benzynie. Na luzie wkręca się nieco wyżej ale nie dochodzi do 6000 obrotów.

Z tego wątku wydawać by się mogło, że to czujnik temperatury. Wymieniałem niedawno, mam stary który okazał się być sprawny więc mogę podmienić. No ale wydaje mi się to głupie. Co ma czujnik temp do maksymalnych obrotów..

PS. Ostatnio wymieniałem palniki ksenon i żeby było mi łatwiej się dostać do prawego reflektora zdjąłem te plastiki od filtra powietrza. Wygląda na to, że wszystko poskładałem jak należy ale może coś nie tak z powietrzem.. Może tak być?

Powiedzcie Panowie od czego zacząć poszukiwania. Audi A4 B5 z 2000 r. silnik APR

---------- Post dopisany 03-08-2013 at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2013 at 10:04 ----------

Ej, Panowie? Nikt nie miał takiego przypadku?

VAG nie wykrył nic istotnego w błędach, a auto zachowuje się coraz gorzej, wczoraj już nie wykręcało ponad 4000 obrotów. Bardzo jest osłabione, po kickdown'ie kręci do 4000 obrotów i zachowuje się jak przy "odcince"

Co to może być?

Opublikowano

vag nie pokazal nic szczegolnego tzn co pokazal??

bo mi jak nawalil czujnik polozenia walka rozrzadu to wlasnie mi odcinalo przy ok 5000 obr

swego rodzaju tryb awaryjny mi sie wydaje, pokaz jakie bledy pokazuje

Opublikowano

Wiesz co, z tego co pamiętam, że wyskoczyło:

- czujnik wysokości ksenonów lewa strona

- przepływomierz (coś z brakiem zasilania) - sporadycznie. Odpinałem go żeby sprawdzić, czy coś się z obrotami poprawi i pewnie stąd błąd

- lambda, mieszanka zbyt bogata

- błąd komunikacji skrzyni biegów z ecu (sporadycznie)

Po wykasowaniu tych błędów wrócił tylko czujnik wysokości..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.