Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skaner a diagnoza abs


luki106

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zapala mi się kontrolka abs plus trakcji, czasami gaśnie po wyjęciu kluczyków ze stacyjki lub w czasie jazdy. Pomyślałem o skanerze zamiast wydawać na mechaników czy skanerem na przykład takim https://allegro.pl/nowy-skaner-vscan-vag-mini-pl-k-can-promocja-i5481480443.html  da się  sprawdzić który czujnik abs jest do wymiany . Kabel odpada bo nie mam laptopa a pod samo diagnozowanie auta średnio się opłaca kupować i laptop i kabel choć tego w cale nie wykluczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, 2 odpowiedzi masz na forum, w opisie sobie powpisywałeś sam bzdury że jeżdzisz B6 z 86 roku i to jeszcze 2,4 benzyną i ani to ładu ani składu.

W temacie opisałeś że sie zapala trakcja i nie wiadomo czy Ty z buksa ruszasz czy jak inaczej.

Opisz dokładnie co siędzieje i w jakim aucie to może ktoś się ukłoni i coś podpowie inaczej marne szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie był błąd już poprawiłem , zapala się i nie gaśnie kontrolka abs jednocześnie z kontrolą trakcji ,I NIE JADĘ BOKSUJĄC KOŁAMI UŻYTKOWNIKU PIECIAJEK  . Czasami pomaga wyjęcie kluczyków a czasami przy następnym odpalaniu już gasną normalnie a czasami w czasie jazdy dopiero zgasną . Wiadomo nikt tu z fusów nie wróży nie pytam się co autu jest , a o interfejs , wiem że błąd skasuje i ten najtańszy ,chodzi mi o to czy któryś z tych skanerów jest w stanie mi wskazać który to na przykład czujnik abs  jeśli to czujnik,  czy jeśli jest przerwa w obwodzie to czy mi wskaże przy którym kole. A za odpowiedzi typu masz to na forum z góry dziękuje , szukałem i nie znalazłem tematu który by odpowiadał na moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...